ביטוח דירה נגד נזקי אש

a-fire-in-the-fireplace-4120974_640

כל הנושא של ביטוח דירה זה ביטוח חשוב מאוד וכולנו יודעים כי זה עשוי להועיל לנו בכל מקרה של פגיעה בבית, נזק כלשהו או גניבת רכוש.

חשוב לשים לב כאשר באים לעשות את הביטוח כי הוא יכסה את כל הנזקים האפשריים שעלולים לקרות בבית. לא תמיד אנחנו יכולים לדמיין ולהעלות בדעתנו מה באמת עלול לקרות לנו בבית ועל כן אנחנו גם לא שמים לב לכל הפרטים ולאותיות הקטנות הרשומות בפוליסה.

אז בדיוק לשם כך אנחנו כאן. אנחנו רוצים לציין בפניכם את כל הנושא של נזקי אש שחשוב מאוד להיות מודעים אליהם ולדרוש כי הסעיפים הללו יופיעו בפוליסה שאנחנו רוכשים.

נזקי אש – נזקים הדורשים שיקום יסודי

אש שפורצת עלולה להוביל לשורה ארוכה מאוד של נזקים, יותר מכל פגיעה אחרת. כך לדוגמא, הצפה או שיטפון של הבית, עלולים שניהם להוביל לנזקים קשים למבנה. אך בעוד שמים לא ממש מצליחים להרוס את הבית עד היסוד ויש הרבה דברים שיכולים להתייבש או להשתקם איכשהו בעקבות נזקי המים, הרי שנזקי אש עלולים להוביל להרס רב עד לאובדן מלא של כל הרכוש. מעבר לרכוש יש גם את הנזקים של המבנה עצמו, את הנזקים הנגרמים לתשתיות כאשר אלו בהחלט עשויים להוביל להוצאות גדולות במיוחד.

עושים ביטוח דירה? שימו לב לסעיף של נזקי אש

חשוב מאוד לשים לב כי כאשר עושים ביטוח דירה, יש התייחסות ברורה ונהירה בכל מה שקשור לנושא של נזקי אש. חשוב שהדברים יהיו מובאים בצורה ברורה באופן כזה שחברת הביטוח לא תוכל בשום אופן להתנער מאחריות על הנזקים ועל כל מה שעלול להיגרם בעקבות שריפה.

כי ברור וידוע הוא כי חברות הביטוח תמיד מנסות למזער את הנזק או לחילופין להתנער מאחריות כלפי הנזקים שנוצרו כשהם טוענים כי הביטוח כלל לא כולל את הנזקים מהסוג הזה שנגרמו למבוטח.

פונים אל החברה הטובה ביותר

חשוב לבחור בחברת ביטוח אמינה וטובה על מנת שאפשר יהיה להיות רגועים ובטוחים כי הביטוח שיתקבל אכן יעניק את התמורה הטובה ביותר במקרה הצורך.

ושלא נצטרך!

למידע נוסף על ביטוח נזקי אש בדירה במאמר הבא.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותך?