זיכויי מס – המדריך המלא

זיכויי מס – המדריך המלא

כל הנושא של תשלומי מס הוא נושא מורכב מאוד. אנחנו משלמים הרבה מאוד כסף עבור מס הכנסה ולעיתים מודבר באחוזים גבוהים מאוד מתוך השכר שלנו כאשר לא בטוח שאנחנו באמת אמורים לשלם את כל הסכומים הללו. אז מה זה אומר בעצם?

יש מצב שאתם זכאים לקבל החזר מס!

חשוב לדעת כי גם שכירים וגם עובדים עצמאיים, עשויים להזדכות על תשלומי המס שהם שילמו ולקבל החזרי מס הכנסה עבורם. ישנם מקרים רבים אשר בהם הם למעשה משלמים מעבר למה שהם באמת אמורים לשלם והם זכאים לקבל החזרים.

בגלל שמדובר בנושא כל כך מורכב, נושא שכולל בתוכו כל כך הרבה מרכיבים, יש לשים לב ולהכיר את כל הפרטים המרכיבים את חוקי התשלומים הללו.

המקצוענים לשירותך!

אדם שרוצה לבדוק האם הוא אכן זכאי להחזרי מס בשיעורים שונים, כדאי שיפנה אל אנשי מקצוע המציעים בדיוק את השירות הזה. הם מציעים לכל המעוניין את האפשרות לבדוק מה הם משלמים ומה הם באמת חייבים לשלם. במקרים רבים מאוד יתברר כי הם אכן זכאים לנקודות זיכוי כלשהם ובעקבות כך להחזרי מס בשיעורים שונים.

מי זכאי להחזרי מס?

מי אכן יהיה זכאי ליהנות מהחזרי מס? איך מגישים בקשה להחזר מס? כאן חשוב לדעת כי ישנם הרבה מאוד פרטים המרכיבים את נקודות המס ובמקרים רבים יהיה זה רק איש מקצוע אשר ייטיב לשקלל את כל הנתונים ולהגיע לתוצאה הרצויה.

נקודות זיכוי ממס

יש הרבה אנשים באוכלוסייה שהם זכאים לנקודות בתשלומי המס.

כך לדוגמא –

  • חיילים משוחררים יש להם נקודות זיכוי.
  • אנשים הסובלים מנכויות שונות.
  • הורים לילד שמוגדר בביטוח הלאומי כנטול יכולת או שהם מטפלים בהורה שהוא מוגדר נטול יכולת.
  • הורים לתינוק.
  • אם היוצאת לחופשת לידה.
  • ועוד.

חשוב לדעת כי החישוב אמור להתבצע מתוך הבנה והיכרות עם כל החוקים והסעיפים המרכיבים את שיעורי המס. רק כך ניתן יהיה להיות בטוחים כי החישוב הוא מדויק והתוצאה תהיה – תשלום מס מדויק לא מעבר לנדרש.

נעזרים במומחים

על מנת שניתן יהיה לשקלל את כל הנתונים חשוב לפנות אל איש מקצוע ולהיעזר בשירותיו המקצועיים.

 

 

כתוב/כתבי תגובה