מה חדש בשוק המשכנתאות?

מה חדש בשוק המשכנתאות?

אין ספק כי החלום של כל ישראלי הוא להיות בעלים של דירה וזאת מכיוון שדירה מספקת לנו שקט כלכלי ומאפשרת לנו להיות בטוחים כי תמיד אבל תמיד תהיה לנו קורת גג להיות תחתיה. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי ההמצאה של משכנתא היא רבת משמעות וזאת עקב העובדה כי בלעדיה ל80% מהציבור בישראל לא הייתה דרך לרכוש דירה. כך אתם יכולים להבין כי המשכנתא היא הכלי החברתי החשוב ביותר שיש וזהו משהו שאי אפשר להתעלם ממנו. על רקע זה אנחנו חייבים גם לציין כי יש כל הזמן חידושים בשוק המשכנתאות כמו אפשרות של משכנתא הפוכה, אך נראה כי החידוש החשוב ביותר שהתרחש הוא העובדה כי כיום הריבית במשק מתחילה לעלות. יש לכך משמעות אדירה למי שלקח משכנתא עם ריבית משתנה מכיוון שזה אומר כי תשלומי המשכנתא שלו יכולים לעלות וזהו משהו שאנו חייבים לקחת בחשבון.

מדוע כדאי לקחת משכנתא רק עם יועץ משכנתאות?

עליכם להבין כי עולם המשכנתאות בכוונה או שלא בכוונה הוא אחד העולמות הסבוכים ביותר. גם אם יש לכם תואר כלכלי מן האוניברסיטה מאוד יכול להיות שאתם תתקשו להבין את העולם הזה וזאת עקב העובדה כי יש הרבה מאוד מונחים אשר ייחודים רק לעולם הזה. אז מה ניתן לעשות בכדי להתגבר על הקושי הזה? כיצד נבטיח כי ניקח את המשכנתא הטובה ביותר בשבילנו? התשובה היא שאתם צריכים לפנות אל יועץ משכנתאות אשר ילווה אתכם בכל ההליך. ברגע שתפנו אל ייעוץ משכנתא מסוג כזה הוא ישמור עליכם ויבטיח כי אתם תקבלו את המשכנתא הטובה ביותר בשבילכם וזהו יתרון עצום שאתם צריכים לחשוב עליו לעומק.

האם כדאי לי לפנות אל יועץ מן הבנק?

כאשר אנחנו מדברים על יועץ משכנתאות אנחנו חייבים לציין כי כדאי לכם לפנות אל יועץ אובייקטיבי ולא אל יועץ מן הבנק. אנחנו לא נגיד מילה רעה על יועצי משכנתאות מן הבנק אך אנחנו חייבים לציין שעליכם להבין כי פעמים רבות היועץ מן הבנק יתחשב קודם כל באינטרסים של הבנק ורק אחר כך באלו שלכם וזהו משהו שאתם חייבים לחשוב עליו.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותך?

בחירת מניות
כללי
kobi

מה השיקולים בבחירת מניות?

כאשר סוחר ניצב מול רצון לרכוש מניות, יש בפניו מספר שיקולים שונים. כאשר המטרה שלו היא כמובן להצליח במסחר שלו ולהגדיל את ההון העצמי שלו

קרא עוד »