מערכות לגילוי וכיבוי אש – למניעת האסון הבא

גילוי וכיבוי אש

מערכות לגילוי וכיבוי אש הם מוצר בסיסי למניעת אסונות. לפיכך נדרש עלינו להתקין מערכת לגילוי וכיבוי אש לפני שאנחנו נכנסים לכל מבנה חדש.

מי אינו מכיר את המטף האדום השוכן לו בכל בכל מבנה ציבורי או בכל רכב ציבורי? גם אם אנו יודעים למה הוא נחוץ כל כך בכל מבנה ציבור, אנחנו גם יודעים לצערנו כי לא תמיד הוא מצליח לעצור את האש. זאת מכמה סיבות. הראשונה. מהסיבה הטכנית הפשוטה. לא תמיד אנחנו מספיקים להגיע אליו בזמן. השנייה. משום שתכולתו של המטף מוגבלת מאוד ולפעמים היא נגמרת עוד לפני שהספקנו להוריד את הלהבות. השלישית. וזו הסיבה העיקרית שבזמן שאיננו נמצאים במקום או גם כשאנו נמצאים במקום איננו יכולים לדעת על התפתחות האש. לכן קיימת ההמלצה להשתמש במערכות לגילוי וכיבוי אש. אין ספק כי המערכות הללו מסייעות למניעת האסון הבא.

מה הם מערכות לגילוי אש?

מערכות גילוי אש פועלות ללא התערבות ומגע יד אדם. הפעולה שלהם היא באמצעות גלאי יניקה, גלאי חום, גלאי עשן וגלאי להבה אשר אלו מזהות מוקד אש או עשן ומונעות מאתנו אסונות ונזק רב. מערכות אלו פעילות גם בשעות שאיננו נמצאים במבנה וזמן התגובה הוא מידי ומהיר.

מהו היתרון במערכות לגילוי וכיבוי אש?

מערכות אלו מזהות את החום והעשן באופן אוטומטי ללא צורך בהתערבות חיצונית, הן מתריעות על שריפה במבנה ותוך כדי היא גם פועלת לכיבוי האש. מלבד זאת, מערכות אלו אינן מוגבלות מבחינת הקיבולת שלהן, היות והן מחוברות לקוי המים קבועים של המבנה והם יפעלו עד לסיום השריפה.

מה הם מערכות לכיבוי אש?

מערכות לכיבוי האש פועלות בסנכרון עם מערכות הגילוי. בזמן שמערכת הגילוי מזהה את עשן או אפילו חום במבנה היא מפעילה את זרנוקי המים המותקנים במקום.

מערכות לגילוי וכיבוי אש מנעו ומונעים מקרים רבים של נזקים בגוף או בחפצי ערך. ללא מערכות אלו לא ניתן היה להתמודד עם הדבר.

אין ספק כי מערכות גילוי אש עשויים למנוע את האסון הבא.

אולי יעניין אותך לקרוא על מערכות אזעקה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כל המידע על עמלת סליקה באשראי
סליקה באשראי זו פעולה יומיומית שכולנו מבצעים אותה כמה וכמה פעמים בכל יום מחדש. בין אם זה כלקוחות...
קרא עוד »
מרץ 04, 2021
איך להשיג חלקי חילוף לטרקטורונים
כל מי שמחזיק ברשותו טרקטורון, בין אם זה לצרכים פרטיים ובין אם זה לצרכים אחרים, יודע שייתכן מאוד ועם...
קרא עוד »
אוג 08, 2022
מי צריך צילומי תדמית
עסק שרוצה להצליח ולהתקדם, צריך לעשות את הפעולות החשובות בעולם השיווק של ימינו. אם זה פרסום ממותג,...
קרא עוד »
דצמ 15, 2020