משכנתא הפוכה

משכנתא הפוכה

משכנתא הפוכה מספקת לאנשי גיל הזהב את כל מה שהם צריכים כדי להתכלכל בכבוד ולהעלות את רמת החיים שלהם באופן משמעותי. כיצד זה עובד? בקרב קשישים רבים מתעוררת הבעיה שכאשר הם מגיעים לגיל הפנסיה הם מגלים כי הכספים שחסכו והקצבאות מביטוח לאומי אינם מספיקים לכינון אורח החיים המבוקש. הפתרון הוא לקחת משכנתא הפוכה. מה צריך לעשות כדי לממש זאת? בגדול, כלום. רק להיות בעלים של בית כלשהו ששוויו מעל מיליון ש"ח.

הסדר משכנתא הפוכה מבטיח לכם הלוואות בתנאים נוחים כנגד שעבוד הנכס

בהסדר משכנתא הפוכה אתם יכולים ליהנות ממגוון ערוצי הלוואה, כשהערובה למימושה היא הבית בבעלות. ניתן להסדיר הלוואה בשלוש דרכים:

  • הלוואת בלון – מקבלים את הכסף באופן חופשי וקובעים נקודות החזר ארוכות טווח בהן נדרש החזר בתוספת ריבית.
  • הלוואת גרייס חלקית – הלוואה בה משלמים מקדמות על הריבית מדי חודש, ובסוף, בתאריך ההחזר, משלמים רק את סכום ההלוואה המקורי.
  • הלוואה סטנדרטית – מודיעים מהו סכום הכסף שמעוניינים להלוות ומשלמים את ההחזר שלו מדי חודש, קרן וריבית.

לחיות את החיים בקצב שלכם מבלי לחשוב על המימון

כשאתם לווים משכנתא הפוכה אחרי פרישה, מיד תחושו את טעם החופש, ובגדול. תנאי החזר נוחים מאפשרים לכם ליהנות מכל מה שתצטרכו בשביל לכלכל את עצמכם בכבוד ולזכות ברמת החיים שהייתם בה בהיותכם בגיל העבודה. בואו לממש את עצמכם ובגדול באמצעות משכנתא הפוכה בתנאי מלווה נוחים אשר פותחים לכם שוב את כל אפשרויות הצריכה.

ההלוואות שעושות את ההבדל בין רמת חיים לאיכות חיים

רמת חיים גבוהה – יש לכולנו, כישראלים והיא משתפרת מדי שנה בעקבות השתפרות התשתיות בתחומים השונים. ברם, מה עם איכות החיים שמגיעה לכם? משכנתא הפוכה מבטיחה כי אף פנסיונר שהגיע לדירה משל עצמו לא יישאר מאחור. אם יש לכם נכס מעל מיליון שקלים חדשים, ניתן להשתמש בו בשביל ליצור לעצמכם אפשרויות כלכליות מרחיקות לכת. לקוחות משכנתא הפוכה כבר נסעו לחו"ל לתקופות ארוכות, הגדילו את סל הקניות שלהם ולמעשה חוו שוב את חייהם מחדש, ברמת האיכות שהם ביקשו שתהיה להם.

ההמלצות החמות שלנו להלוואה מוצלחת

התייעצו עם צד ג' כלשהו, הבנים שלכם, קשישים ופנסיונרים אחרים שנמצאים במצבכם, ועוד. כך, תוכלו לבדוק אם שיטת ההלוואה שבחרתם בה אכן מתאימה לכם. עניין נוסף: תכננו את צעדיכם קדימה. לדוגמה, אם פרשתם מהמשרה בחברת חשמל, בנמל ובהייטק וכעת אתם עובדים עבודה שאיננה משרה, אלא משהו במשכורת מינימום כדי להתכלכל, אפשרויות ההלוואות שלכם תהיינה הרבה יותר מדופנות ממי שמסתמכים רק על כספי הפנסיה. אם הכספים מושקעים במסלולים מנייתיים ובקרנות סולידיות בבנק או בבית השקעות ומצטבר מינוף, כמובן שהתנאים שלכם טובים יותר ממי שהסתמך על עבודות העבר בלבד. בהתאם למצבכם תוכלו לגבש את מסלול ההחזר המושלם של משכנתא הפוכה.

כתוב/כתבי תגובה