נוטריון לרוסית – זה הרגע לדבר על זה

נוטריון לרוסית

העליה המאסיבית שהיתה בארץ בתחילת שנות התשעים היא אחת מהמשמעותיות שידעה ישראל. העליה הגיעה מרוסיה, וזוהי העליה הגדולה ביותר במאה הנוכחית. עולים חדשים שהגיעו לארץ הם דוברי רוסית כמובן, אבל הגיעו מכל רחבי ברית המועצות לשעבר וגם לא רק מרוסיה אלא ממדינות בהן רוסית היא אכן שפה מדוברת באופן פורמלי. לכן, אותם עולים נזקקו לשירותיהם של עורכי דין שמשמשים גם כעורכים דין מוסמכים בתחום של נוטריון לרוסית על מנת שיוכלו לאשר, לנסח, לאמת ולתרגם מסמכים מסוימים שנדרשים מהם להציג במוסדות בהם קיים הליך בירוקרטיה פורמלי.

אך למי שטרם מעודכן בחוק, חשוב לזכור שעורכי דין נוטריוניים יכולים להתנהל כך ולקבל הסמכה פורמלית אך ורק אם עברו את המבחן הנכסף של לשכת עורכי הדין ומשרד המשפטים. והגישה למבחן הזה מתקיימת רק אם לאותו עורך דין יש וותק של מעל עשר שנים בתחום המשפטים. אחרת לא יוכל לגשת לבצע את המבחן, ולקבל את ההסמכה הפורמלית להתנהל כעורך דין נוטריון במקרים אלו ואחרים.

אחת הבעיות היא שלא כולם מודעים לשירות החשוב הנוסף שכלול בתוך שירות נוטריון. כאשר אזרחים פונים למתרגם מקצועי, נפרד, חיצוני, שאינו קשור לעורך הדין הם בעצם מבזבזים לא רק עוד זמן, אלא גם עוד כסף. כאשר התרגום יכול ואף רצוי שיתבצע על ידי עורך הדין שנשכר לצורך קיום ההליך הבירוקרטי.

אתם עורכי דין? כך תקבלו את ההסמכה להתנהל כנוטריוניים

אם אתם בעלי וותק של מעל לעשור בתחום המשפטים אתם זכאים להגיע אל המבחן מטעם לשכת עורכי הדין ומשרד המשפטים. בהנחה ועברתם את המבחן בהצלחה, תוכל לקבל את ההסמכה הפרמלית ולתרגם, לאמת, לנסח ולאשר מסמכים מסוימים שנדרשים על מנת להפוכך אותם לקבילים להצגה בבתי המשפט. כך לא רק תגווני בתחומי העיסוק המשפטיים שלכם, אלא תרחיבו את מאגר הלקוחות, תייצרו עוד רווח למשרד (שלכם, או של המעסיקים שלכם) ותוכלו להתנהל בצורה פורמלית כעורכי דין בנושא נוטריון לרוסית על פי הצורך כמובן.

עורך דין ונוטריון – זה טוב לכם ולעורך הדין

אותם מסמכים מסוימים שנדרשים מהאזרחים להציג בבית המשפט בזמן הליכים בירוקרטיים חייבים לעבור תרגום, אימות, ניסוח ואישור על מנת להיות קבילים. תהליך זה מתאים להתנהלות אך ורק מול עורכי דין נוטריון לרוסית על מנת שיטופלו באופן הכי מקצועי שיש. עורכי דין שלא עוברים את מבחן ההסמכה לא יכולים להתנהל כעורכי דין נוטריוניים. למעשה, עורך דין שהופך לעורך דין נוטריון הוא בעל יתרון רב לא רק עבור לקוחותיו, אלא גם מבחינת גיוון הנושאים בעיסוק המשפטי בין אם הוא עובד כעורך דין במשרד, ובין אם הוא עצמאי.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תהליך הוצאת אזרחות אירופאית
ישראלים רבים זכאים לאזרחות אירופאית, ובשנים האחרונות, לא מעט מהם החלו בתהליכים לקבלת האזרחות. האמת...
קרא עוד »
יול 13, 2019
מה זה לוגו ומדוע הוא כל כך חשוב לעסק שלך?
היום כמעט ולא ניתן למצוא חברות, עסקים או ארגונים, שאינם משקיעים בלוגו שלהם. לוגו הינו למעשה הסמל של...
קרא עוד »
יונ 23, 2020
ניהול זמן בעבודה – איך עושים את זה נכון?
ריבוי המשימות ומגוון היעדים בעבודה מחייבים ניהול זמן מיטבי. יותר מכך, מי שמתרגל ליישם ניהול זמן...
קרא עוד »
מרץ 29, 2022