טיפים להסדרת ריהוט משרדי איכותי

ריהוט משרדי איכותי

ריהוט משרדי הוא נדבך חשוב בגיבוש המשרד שלכם. מה אתם צריכים לדעת כדי לבחור אסופת ריהוט משרדי מושלמת לחללי העבודה שלכם? במאמר שלפניכם נספק את כל המידע על בחירת ריהוט משרדי איכותי מן המעלה הראשונה. מה שאתם צריכים כדי להצליח בבחירה שלכם הוא ידע בנושאים הבאים:

  • בחירת הספק.
  • בחירת סוגי הרהיטים השונים בחנויותיו של הספק.
  • התאמתם של הרהיטים לצרכים שלכם.

טיפ מס' 1 – בחירת ספק הרהיטים המושלם למשרדכם

הספק צריך להיות חנות רהיטים משרדיים מקצועית. ריהוט משרדי אינו ריהוט ביתי ואינו ריהוט ישיבה בחצר. זהו ריהוט עבודה ועל כן עליו להיות פונקציונאלי עבורה, לשמור על הבריאות והיציבות שלכם ובמילים אחרות, להיות ארגונומי. חברת ריהוט משרדי ייעודית מצטיינת בארגונומיה ומתאימה אותה בדיוק למה שאתם צריכים במשרד. לכן, אל תתפשרו על פחות מפריטים 100% ייעודיים למקרים שלכם, החל מהשולחנות ועד אחרוני הכיסאות, החל ממדפי אחסון משרדיים ועד מדפים כבדים למחסן המשרד.

טיפ מס' 2 – בחירת סוגי הרהיטים בתוך חברת הספק

חברת הספק תציג לכם מלאי ריהוט משרדי מסוגים שונים. חשוב לבצע את ההתאמה כשהיא ממש אישית עבורכם. אם אתם מחפשים שולחן מזכירה, אל תחפשו במחלקת שולחנות עובדים, אלא רק בזו המשווקת ציוד למזכירויות. אם אתם צריכים שולחן ישיבות, שולחן עובדים פרטי אינו הכתובת עבורכם. סוגי הרהיטים צריכים להיבחר בהתאם לרובריקה בה אתם מחפשים, כלומר במחלקה ייעודית עבורה.

טיפ מס' 3 – התאמת הרהיטים למקרי המבחן שלכם

כמובן שלא כל המשרדים נראים אותו דבר ולכן לא כל תכולת ריהוט משרדי נראית זהה. על מנת לבחור ריהוט משרדי שיתאים למשרד שלכם נדרש ידע בעיצוב. אם  אתם עובדים במשרד שהעיצוב שלו מודרני, מומלץ לבחור ברהיטים מודרניים על בסיס צבעים כמו לבן, בז' או שחור. אם אתם עובדים במשרד שמשדר מראות עתיקים אותנטיים, בחרו ריהוט משרדי שמשדר אף הוא מראה זה כדי להתמזג עם סביבתו, למשל כסא עם עור או בד בצבע חום שישתלב עם שולחן עץ אמיתי בגוונו הטבעי.

טיפ מס' 4 – הקפדה על תקנים – חשובה מאד

אל תרכשו מדפים לאחסון ניירות קלים אם הם מיועדים לתכולה הכבדה במחסן. אל תרכשו מדפי מחסן אם מדובר בחדר של עובד שאין לו מוצרים הדורשים הפעלת כוח פיזי מוגבר. כל סוג של רהיט שנרכש צריך להתאים בדיוק לייעוד שלו בחלל המשרדי על מנת שלא להוציא כסף על רהיטים יקרים מדי ולא להסדיר פריטים שלא מתאימים פונקציונאלית, כשבפועל היה נדרש מענה חזק יותר. רק הקפדה על תקנים כמו משקל נשיאה מקסימלי של כל רהיט, גובה נשיאה נדרש וכד' יסייעו לכם להחליט לגבי דגמי הקנייה הסופיים שלכם. מאד חשוב להיצמד לתקנים על מנת לבחור ריהוט משרדי מתאים פונקציונאלית עבור עובדי המשרד בו הוא עתיד להימצא.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה נחשב למטבח מיוחד?
המטבח הינו אחד החדרים המרכזיים בבית, ולרוב, גם הפעיל ביותר. בו מכינים את האוכל, מתכנסים לארוחות...
קרא עוד »
דצמ 02, 2020
חדרי בריחה לילדים – מעודדים את הילדים ללמוד לשתף פעולה
ילדים שיודעים לשתף פעולה אחד עם השני בדרך כלל ניחנים גם ביכולות חברתיות שמשפיעות על התפקוד שלהם...
קרא עוד »
פבר 17, 2022
קרן הפנסיה הכי טובה – כיצד בוחרים?
כשאנחנו מתחילים לעבוד בעבודה מסוימת ונהנים ממשכורת קבועה, אנחנו לא נוהגים לחשוב מי יהיה איתנו ביום...
קרא עוד »
פבר 14, 2021