תקני איזו – תנו להם צ'אנס

תקני איזו

גם אם אתם לא מכירים את ארגון ISO הסירו דאגה מליבכם. לא כולם מכירים אותו. זהו ארגון בינלאומי שכל המטרה שלו היא הגדרה של תקן תעשייתי, בינלאומי וגם תקן מסחרי. האיזו הוא סמכות עליונה לצורך רישום תקנים והוא מבצע את התקנים באופן שונה ועל סמך נוהל ברור ומדויק. זאת כדי ליצור סדר במערך המוצרים במותג, ארגון או בעסק.

תקני איזו הם תקנים שמנהלים איכות ועל כן הם מיועדים להגדרת פעולה ספציפית לדרכי פעולה ואף ליישום. כל עסק, בין אם עסק קטן ובין אם עסק גדול חייב לדעת מהו איזו.

את תקני האיזו קובע ארגון התקינה הבינלאומי ועליהם להיות מבוססים על מערכת ניהול איכותית ומסודרת. תוקף כל תקן הוא עבור שנה בלבד, והוא מתחדש בהתאם למבחן ההסמכה הייחודי שנקבע על ידי ארגון התקינה הבינלאומי.

התקנים תקפים למגוון רחב של תחומים רבים והם מחולקים למגוון נרחב של תחומי פעילות אלו ואחרים. כמובן, שזה ללא קשר לאותם תקני איזו הכלליים הקיימים במערכות הניהול.

אחד הצעדים היותר חשובים שאתם יכולים לעשות עבור המותג שלכם הוא לשכור חברה מקצועית לתקני ISO. אותה חברה שתלווה אתכם תחילת התהליך ועד להסמכה תוכל לפעול מול הנציגים באופן בירוקרטי ראוי כדי שהתהליך יהיה חלק, קל ומושלם.

חברת ג'סקו הוקמה בשנת 1932 ומאז עוסקת בפיקוח והשגחה על מטענים, מוצרים וסחורות לקבעת איכויות, כמויות והתאמה מושלמת לתקן, מפרט וחוזה. החברה היא נציגה של חברת ההשגחה והפיקוח הבינלאומית הגדולה בעולם SGS Group.

החברה מטפלת במוצרי מזון וגרעינים, מוצרים מוגמרים, חומרי גלם, מתכות, מוצרי צריכה, טקסטיל ופלסטיקה, פוספטים, מחצבים, דשנים, כימיקלים, נפט ואף מוצרים וסחורות במגוון סוגים.

החברה מעניקה שרות עבור עמילות מכס ליצוא ויבוא, בדיקת אניות ומתן הסמכות לתקני ISO 9000 ותקנים חברתיים למיניהם. ג'סקו מאמינה בשירות אישי ואדיב, ומקצועיות ללא דופי ומשרתת לקוחות רבים בארץ ובחו"ל. לחברה ארבעה מוקדים עיקריים בתל אביב, חיפה, אשדוד ואילת.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
באיזה מקרים אפשר לתבוע נזקי גוף?
באילו מקרים ניתן לתבוע בגין נזקי גוף? לחוק יש הגדרה רחבה של מהי פגיעה בגוף. פציעות אישיות הן אלו...
קרא עוד »
מרץ 20, 2023
מחזירי דלת – האם זה מסוכן?
התקנה של מחזיר דלת יכול לשמור על הבטיחות של אלו שעושים בה שימוש, והרי שהסיבה לכך היא שיש מחזירי דלתות...
קרא עוד »
יול 11, 2020
חקירה במשטרה
לא פעם אנו נתקלים במקרים שבהם אנשים מובלים אל תחנת המשטרה מפני פשעים ובעיות ועבירות שונות שעשו,...
קרא עוד »
ספט 15, 2020