3 משחקים גדולים לבית ספר שכולם מכירים

משחקים גדולים לבית ספר

לא מעט מבתי הספר מארגנים עבור תלמידי בית הספר ימי שיא, שבמהלכם התלמידים נהנים מפעילויות אטרקטיביות שונות. כמובן שחשוב מאוד לבחור בפעילויות אטרקטיביות מאוד, המתאימות לעולמם של הילדים, על מנת שהילדים יפיקו מהן את מרב ההנאה. ניתן כיום לבחור בפעילות אטרקטיבית אשר מעבר להיותה מהנה וחווייתית מאוד, הרי שהיא מכילה גם רובד חינוכי עבור כל משתתף בה. כך למשל, חלק מפעילות או די טי עבור בתי הספר, הוא: משחקי ענק אשר יוצבו בחצר בית הספר ויעניקו לתלמידים חוויה אשר כמותה עוד לו חוו.

מהם משחקים גדולים לבית הספר

כאמור, אחת הפעילויות האטרקטיביות והמהנות ביותר עבור תלמידי בית ספר, בימי גיבוש והנאה אשר מארגנים להם, היא: משחקי ענק אשר מציבים בחצר בית הספר על מנת שהתלמידים ישחקו בהם. כמובן שהשחקנים במשחקי הענק הם התלמידים עצמם, אשר מבצעים את הפעולות אשר במשחק קטן יותר, מבצע חייל משחק (למדו על פעילות odt). אם אתם תוהים באיזה משחקים מדובר, הנה כמה דוגמאות למשחקים גדולים שניתן להביא לבית הספר:

  1. קלאס – אחד המשחקים הקלאסיים ביותר הוא משחק הקלאס. מאז ומתמיד משחק הקלאס היווה משחק אטרקטיבי מאוד, אשר גורם לילדים הנאה רבה. על אף שמדובר במשחק אשר היה פופולארי מאוד בעיקר בעבר, הרי שתתפלאו לדעת שגם כיום ילדים נהנים מאוד ממשחק זה
  2. סולמות ונחשים – גם במקרה הזה מדובר במשחק שהחל את דרכו בעבר הרחוק יחסית וגם כיום הוא בעל יכולת לספק הנאה רבה לילדים ואף למבוגרים אשר משתתפים בו. משחק סולמות ונחשים גדול לבית הספר הוא משחק שבו השחקנים הם הילדים עצמם.
  3. משחק דמקה ענק – משחק דמקה הוא משחק מוכר מאוד בקרב ילדים. כאשר המשחק הוא משחק גדול הרי שהוא מסב לילדים הנאה משמעותית אפילו יותר מההנאה אשר מסב משחק דמקה רגיל.

משחקי ענק הם ללא ספק הדבר האידאלי לכל פעילות בית ספרית, המתיימרת להיות חינוכית, חווייתית ואיכותית. חשוב מאוד לבחור את החברה הטובה ביותר בתחום פעילויות מעין אלה בכדי שגם סוגי המשחקים שיבחרו וגם איכות המשחקים יהיו ברמה הגבוהה ביותר.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותך?