4 סיבות לרכוש נעלי בלנסטון

נעלי בלנסטון

נעלי בלנסטון הפכו לנפוצים במיוחד בארץ, בין היתר בזכות העיצוב המיוחד שלהם וכמובן הנוחות המושלמת שהם מעניקים לכף הרגל. מדובר על נעליים שהגיעו אלינו מאוסטרליה, ועוצבו במקור לצורכי עבודה פיזית. היום ניתן למצוא נעלי בלנסטון כמעט בכל מקום ובכל עיר בארץ, כאשר מעבר למגפיים המקוריות ניתן למצוא גם לא מעט זיופים וחיקויים שונים. כמובן שלא ניתן בכלל להשוות את המקור לזיוף, היות ומעבר למראה החיצוני של הנעל, חשוב לקחת בחשבון גם את האיכות שלה, רמת העמידות שלה וכמובן היציבות והנוחות שהיא מעניקה לכף הרגל. מדובר על נעליים מושלמות לטיולי שטח, היות והן מצוידות בסוליה עבה, ששומרת על כף הרגל מפני סלעים, אבנים ופריטים חדים שעלולים להימצא על הקרקע. הנעל שומרת על החום הטבעי של כף הרגל, ולכן מעולה לטיולים בחוץ כאשר הטמפרטורות צונחות ורוב הנעליים לא מצליחות להגן על כפות הרגליים שלנו מפני הקור.

כל הסיבות לרכוש נעלי בלנסטון

כאמור, מדובר על נעל מושלמת לטיולים בחוץ, הן לטיולים עירוניים והן לטיולי שטח. מדובר על נעל בעלת סוליה עבה ומחוספסת, דבר שמעניק לה יציבות רבה בכל תנאי השטח. הנעל אינה חדירה למים ושומרת על חום הגוף, ולכן מושלמת לטיול בחוץ גם בתנאי גשם וקור. אי לכך, אין זה מפליא כי ישראלים רבים בוחרים לטוס לחו"ל כשהם מצוידים במגפי הבלנסטון שלהם, אשר מספקים להם את חווית ההליכה המושלמת בכל תנאי השטח ובכל תנאי מזג האוויר.

חשוב לציין כי אין מדובר על נעל שטח בלבד, אלא על נעל שיכולה להשתלב מעולה גם בטיול בעיר, ירידה לטיול עם הכלב ואפילו כנעל יום – יומית לצורך מפגש עם חברים, הליכה לעבודה וכדומה. אומנם המטרה הראשונית של הנעל הייתה לצרכי עבודה פיזית והגנה על כף הרגל במקרה שמשהו ייפול עליה, אך היום מדובר על נעל אופנתית לכל דבר ועניין. רוב האנשים בארץ בוחרים לרכוש מגפי בלנסטון בחנות באי ספורט מטעמי אופנה בלבד, כאשר הנעל משתלבת מעולה עם ג'ינס, טייץ ואפילו שמלה או חצאית. כמובן שהנעל מתאימה לגברים ולנשים, היא מגיעה בצבעים שונים וניתן להתאים אותה לכל בגד ולכל אירוע.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותך?