5 פתרונות מושלמים לבילוי של לילה בצפון

בילוי של לילה בצפון

יש הרבה מאוד אזורים יפים בארץ, אך ספק רב אם יש עוד אזור כל כך יפה כמו צפון הארץ. הצפון הוא שילוב מיוחד של הרים ירוקים, נחלים זורמים, ערים יפהפיות ותושבים נחמדים במיוחד. לכן ברור מדוע כל כך הרבה ישראלים מחליטים לנסוע לצפון ואינם מוותרים על האופציה הזאת. לכן חשבנו כי יהיה זה נכון להביא בפניכם חמש אופציות לבילוי בצפון, כל אופציה עולה על השניה וכל אחת מהן יספקו לכם חוויה מדהימה וייחודית במיוחד.

לינה בנצרת

העיר הערבית הגדולה ביותר בישראל היא גם מקום של היסטוריה מרתקת וגם פותחת בפניכם צוהר לתרבות הגלילית המיוחדת. לא סתם בנצרת אפשר למצוא מסעדות אשר קנו להם שם בכל רחבי הארץ ולא סתם לינה במקום היא כל כך מומלצת וכל כך כדאית.

חדרים לפי שעה בצפון

עליכם לדעת כי אתם יכולים לנסוע ללילה לצפון ולא לבלות את כל הלילה בצימר יקר או בבית מלון יקר לא פחות. אתם יכולים להחליט להזמין חדר לפי שעה בצפון דרך האתר https://www.irooms.co.il וכך גם ליהנות מחבל הארץ המדהים הזה וגם לשלם הרבה פחות על החדרים הללו וזהו משהו שכדאי לכם לקחת בחשבון.

צימר בגולן

עליכם להבין כי אם אתם רוצים ליהנות מאוד אתם יכולים גם לקחת צימר בגולן. הגולן הוא חבל ארץ בתולי אשר כמעט ולא מיושב וכך ניתן למצוא בו שכיות חמדה ייחודיות וטבע עוצר נשימה. כמובן שאפשר גם לרדת מן הגולן ולטייל בכנרת הצמודה לו וזה יהיה בילוי לא פחות מומלץ ולא פחות אטרקטיבי.

מלונות בחיפה

חיפה היא בירת הצפון וככזאת היא מחזיקה ביתרונות עצומים שלא נקבל בשום מקום אחר בארץ. בחיפה ניתן לרדת לעיר התחתית ולאכול אוכל רחוב אשר אין עוד כמותו בארץ ואפשר לעלות לשכונות שעל הכרמל ולראות נופים מדהימים אשר אין באף עיר אחרת בארץ.

אוהל בטבע

לבסוף לא תמיד אנחנו חייבים לקחת חדר לפי שעה או חדר במלון ובצימר אנחנו פשוט יכולים לקחת אוהל, לנסוע לטבע ולהקים שם קמפינג ובטוח שנהנה מכך מאוד.

קראו גם:

חדרים לפי שעה, האם זה רעיון טוב?

פנקו את עצמכם בצימר יוקרתי

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותך?

ייעוץ לבנייה ירוקה
כללי
kobi

לבנות נכון – לבנות ירוק

אפשר להגיד שבנייה ירוקה היא כבר מזמן לא טרנד חולף ושהיא ממש פה בשביל להישאר, מעודדת את העולם ללכת בדרכיה. הבנייה הירוקה לא מיטיבה רק

קרא עוד »