5 טיפים לבחירת מגשי אירוח לאירועים

5 טיפים לבחירת מגשי אירוח לאירועים

בלא מעט אירועים יש קייטרינג שבנוי על מגשי אירוח, כשהתחום הזה של מגשי אוכל לאירוח הפך ונעשה הרבה יותר מגוון ומעוצב עם השנים. איך יודעים איזה מבין המבחר הרחב הזה יהיה הכי מתאים מכל בחינה? הנה טיפים לבחירה.

מגשי אירוח לפי סוג אירוע

לא כל סוג של  אירוע דומה בהכרח לאחר. יש עריכה של אירוע עבור חתונה, אירוע עבור חשיפה של מותג רכב חדש, אירוע עבור חגיגה של הישגי עסק בתום שנה ואירוע שבו יכולים לחגוג את יום ההולדת של סבתא עם כל בני המשפחה. בחירה של מגשי אירוח יכולה להתאים לכמה מסוגי האירועים היותר קלילים, ואף לאירועי יוקרה שבהם רוצים להוסיף מגשי אירוח מעניינים ומקוריים שלא בכל אירוע רואים.

מגשי אירוח לפי סוג הקהל

מי הקהל שאמור להגיע אל האירוע. זו שאלה שאותה צריך לשאול את עצמו האדם אשר אמון על הארגון שלו בין כל היתר, ודי בראשונה. מדוע? כי קהל האורחים יכול להיות מאוד שונה בכל סוג של אירוע, החל מקהל אורחים רשמי לאירוע יוקרה, קהל של אורחים דתי, קהל של אורחים עסקי וקהל אורחים שאוכל אוכל צמחוני. קהל האורחים ישפיע על הבחירה של מגשי האירוח, וכאן יש לוודא את סוג הקהל כדי שזמנם יהיה טעים ונעים כאחד.

מגשי אירוח לפי העונה

כל עונה של השנה שונה ומביאה איתה סוגים שונים של מאכלים שבולטים בהכנה שלהם דווקא אז. מרקים בולטים בתקופה של החורף, ומאכלים צוננים ומרעננים בולטים בעונה של הקיץ. גם כאשר בוחרים מגשי אירוח לאירוע, זה כדאי לחשוב על מה שיהלום את העונה של השנה שבה הוא נערך, וכך הבחירה תהיה הכי הולמת ומתאימה.

מגשי אירוח לפי השעה

לא בכל שעה מתאים לאכול כריך קונדביף ולא בכל שעה יהיה זה הולם להאכיל אורחים עם כריך ביצים. כדאי לבחור מאכלים "כבדים" לשעות הערב והצהריים, וכריך "קליל" לאירועי אחה"צ ואירועי בוקר.

מגשי אירוח לפי המחיר

לא כל אחד מסוגל או מעוניין לשלם את אותו המחיר עבור מגשים של אירוח, ומכאן הבחירה יכולה להתבסס על העלות הסופית של כמות המגשים שאותם צריכים.

לפרטים והזמנות: סנדוויץ' בר!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותך?

איך בודקים דירוג אשראי
כללי
kobi

איך בודקים דירוג אשראי?

בעבר, כל בנק או ספק שירותים פיננסיים היה מבצע חישובים והערכות משלו, על מנת לקבוע סוג של דירוג אשראי פנימי לכל לקוח. כיום, מוגדר כי

קרא עוד »
משכנתא הפוכה
כללי
kobi

משכנתא הפוכה

משכנתא הפוכה מספקת לאנשי גיל הזהב את כל מה שהם צריכים כדי להתכלכל בכבוד ולהעלות את רמת החיים שלהם באופן משמעותי. כיצד זה עובד? בקרב

קרא עוד »