תוספים של סולגאר

תוספים של סולגאר

הגוף שלנו שנמצא בשיאו עד  גיל 35, כאשר בשנים אלה הוא נראה תמיד רענן ובמיטבו, בעוד שהטבע חנן כל אחת ואחד מאתנו בתכונות פיזיות שונות חלקן טובות, וחלקם פחות.

עם זאת כיום אפשר לחזק את הפעולות הטבעיות באמצעות שאר ויטמינים ומינרלים, כמו גם השלמת חוסרים באמצעות תוספי תזונה מסוגים שונים.

אחד מתוספי התזונה הפופולאריים ביותר הינו תוסף תזונה בשם: סולגאר SOLGAR – פורמולה שרבים בוחרים וזאת משום שהיא משלבת ויטמינים, מינרלים וצמחי מרפא, לטיפוח הציפורניים, העור והשיער.

מה צריך לדעת על תוספים של סולגאר?

כדי להבין קצת יותר אודות התועלות של תוספים אלה, חשוב לדעת כי אחד היתרונות המרכזיים של סלואגר הוא היכולת שלו להפיק ולייצר קולגן בגוף.

קולגן הוא חומר שנמצא בגוף האדם ובבעלי חיים שנועד להגמיש את העור ולהחליק אותו. קולגן ושאר חומרים כמו אלסטיק וקארטרין: כולם חלבונים שנמצאים בגוף והם אלה ששומרים על העור שלנו רענן וצעיר. חומרים אלה שומרים על בריאות הציפורניים שלנו ועל קרקפת מלאת שערות. לכן הם נחוצים לנו כל כך.

תוספים של סולגאר – כל היתרונות

כעת שמובן לנו כי המוצר מכיל קלוגן, חשוב להכיר את היתרונות של הפורמולה המעודדת ייצור קולגן בגוף:

  • הפורמולה משלבת מינרליים וצמחי מרפא – מה שתורם לבריאות השיער והעור.
  • הפורמולה מעולה עבור אנשים אשר סובלים מציפורניים חלשות.
  • סולגאר מכולה למי שרוצה למלא את השיער ולטפח אותו.
  • הפורמולה שניתן לרכוש בחנות בי טבע מקנה אנרגיה לגוף ומשפר את המראה החיצוני שלנו.

חשוב לדעת כי ייצור קולגן באופן טבעי מעולה לאנשים שנמצאים בתחילת שנות ה 30 שלהם על מנת שניתן יהיה לשמור על רמת הקולגן בגוף, ומכאן לשמור על מראה פנים רענן, ועל שיער וציפורניים גמישים.

הפורמולה אשר נועדה לאפשר מראה צעיר ורענן מכילה רכיבים תזונתיים מעולים שתפקידם לעודד את מערכות הגוף לייצר חלבונים חיוניים וטובים לגוף.

בנטילת כמות מומלצת של סולגאר ביום, תוכלו ליהנות מעור פנים חלק, גמיש, רענן ומטופח, שיער בריא ומלא חיים, כמו גם שניתן לחזק באמצעות הפורמולה לחזק את  הציפורניים.

אולי יעניין אתכם גם: מה חשוב לדעת לפני שעוברים ניתוח אף?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותך?