מהם מוצרי פרסום ולמה הם טובים?

מוצרי פרסום

לכל אחד מאיתנו יש עט עליו מודפס שם של חברה כזאת או אחרת, עץ ריח עם לוגו של מוסך ועוד מגוון רחב של אביזרים ממותגים. כל האביזרים הללו מהווים למעשה כמוצרי פרסום וקיבלנו אותם כמתנה, מאותו העסק אותו הם מפרסמים. כל מי שתר אחר מוצרי פרסום עבור כל מטרה, עתיד לגלות שהיצע האפשרויות הינו רחב ומגוון – כאשר, ניתן לבחור בין מגוון עצום של מוצרים, אשר חלקם יכולים להתקשר באופן ישיר לבית העסק – אם נחזור רגע לדוגמא של עץ ריח המוחלק על ידי מוסך או ע"י חברה לשטיפת רכבים וחלקם, הם מוצרים שימושיים, אשר אין להם בהכרח קשר ישיר לעומדים מאחוריהם. 

התועלות של מוצרי פרסום

מוצרי פרסום יכולים לשמש למגוון רחב של מטרות ובין היתר:

  • בתור מתנות ללקוחות – ניתן לחלק את המוצרים כמתנות ממותגות ללקוחות – זה יכול להיות עבור כלל הלקוחות, עבור לקוחות הקונים מעל סכום מסוים, עבור לקוחות קבועים ועוד.. (בחרו גם מתנה למנהל).
  • חלוקה בתערוכות ואירועים מיוחדים – עסקים אשר לוקחים חלק בתערוכות ורוצים להבטיח שהבאים, יזכרו אותם ויצרו קשר דווקא איתם, יוכלו להשתמש באותם מוצרי פרסום לצורך השגת מטרה זו.
  • מתנות לעובדים – מוצרי פרסום יכולים להוות גם מתנות נפלאות לעובדים, כאשר, בכוחן של מתנות ממותגות להראות תשומת לב ואכפתיות לעובדים וכמובן, גם להגביר את מידת הלויאליות שלהם לחברה. 

מוצרי פרסום, פונות במידה רבה לרגש של הלקוחות – כאשר, הם ניתנים לרוב,  כמתנה אישית, אשר בכוחה לגרום לאותו עסק להישאר בתודעה של הלקוח וכאשר, יעלה הצורך בשירות או במוצר שאותו העסק מציע, הלקוח ירגיש סוג של מחויבות לפנות לאותו העסק. כמובן, שבכדי להשיג את המטרה, חשוב לבחור בתבונה את מוצרי הפרסום ולוודא שמדובר במוצרים שימושיים, אשר יתאימו ללקוחות הפוטנציאליים של אותו העסק. 

הבחירה הנכונה במוצרים

יש לא מעט שיקולים אשר ישפיעו במידה כזאת או אחרת על בחירת מוצרי פרסום כמו מגיני הוקרה ממותגים למשל, ובין היתר: גובה התקציב אשר יוקצה למטרה, הסיבה בגינה יעלה הרצון להעניק את אותה המתנה, הנסיבות בגינה המתנה מחולקת ועוד.. מעבר לבחירה מושכלת ונבונה במוצרי פרסום, יש לשים דגש משמעותי גם על נושא המיתוג. כאשר, יש לתכנן מה יודפס על גבי המוצר ולהקפיד על נראות ברורה של פרטי העסק – כך שאם לדוגמא, המתנה היא עט ממותג, בכל פעם שמקבל המתנה ישתמש בעט, או לא יוכל להתעלם מהלוגו או משם העסק המוטבע על גביו. 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אבנים בכליות – איך ניתן למנוע את היווצרותן?
זה מפתיע מעט, אבל אחד מכל עשרה אנשים יקבלו אבנים בכליות. יכול להיות ששאלתם את עצמכם, מה, האם זה ממש...
קרא עוד »
אוק 14, 2020
יאיר מורט – קניית דירה זה דבר בר השגה
מאז ומתמיד ידענו כי קניית דירה היא דבר מורכב ואפילו מסובך ולא כל כך פשוט להגיע לזה. המחירים הגבוהים של...
קרא עוד »
ינו 20, 2021
המתנות הכי שוות לעובדים ולעובדות
עוד מעט יגיע חג פסח וכחלק מההכנות שעושים מקומות עבודה שונים לקראת החג, נוהגים מעסיקים ומנהלים רבים...
קרא עוד »
מרץ 21, 2022