שיווק שותפים VS ריברנד מיליונר איך לעשות כסף באינטרנט בשנת 2021

שיווק שותפים VS ריברנד מיליונר

בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים מחפשים את הדרך לייצר הכנסה פאסיבית – משמע הכנסה ללא צורך בביצוע פעולות יום יומיות ועבודה יום יומית כדי להרוויח מהפעלת נכס דיגיטלי למשל. מאז שנכנסה לחיינו רשת האינטרנט: החלה שיטת מכירות האינטרנט לכבוש את ליבם של ספקים שלא צריכים להשקיע בחנות פיזית כדי למכור מוצרים ולהרוויח כסף. מכאן גם החלו להתווסף מוכרים שמבצעים מכירות דיגיטאליות כדי להרוויח מבלי לעסוק יותר ידי בתהליכי מכירה, שיווק, פרסום ואספקה. 

שיווק שותפים היא אחת השיטות הפופולאריות שמאפשרות ייצור הכנסה נוספת בעיסוק צדדי וקל יותר. עם זאת, שיטת ריברנד מיליונר נראה שמאיימת על שיווק שותפים והופכת אותה לפחות רלוונטית. 

אז מה צריך לדעת על ההבדלים בין שתי השיטות? איך לעשות כסף באינטרנט? הנה מספר פרטים: 

קווים לדמותו של שיווק שותפים

מי שיבחר בשיטה זאת כדי לייצר הנכסה פאסיבית: יוכל להנות משותפות עסקית בין עסקים ומשווקים. קידום המכירות נעשה באמצעות הדיגיטל: משמע ברשת האינטרנט, תוך שהמשווקים צריכים לדאוג לקידום המוצרים. לעומת זאת, ריברנד מיליונר מאפשר להרוויח כסף ללא צורך בפעולות שיווק וקידום. שיווק כזה מתאפשר ע"י הצטרפות לשיווק דרך אתרי אינטרנט, אפליקציות, רשתות חברתיות וכולי. 

קווים לדמותו ריברנד מליונר

שיטת ריברנד מיליונר שונה משיווק שותפים מכמה בחינות: היא לא דורשת מהמוכר ביצוע תהליכי שיווק משום שהם כבר קיימים ועובדים ברשת. למוכר אין צורך ביצירת קשר עם הלקוח אלא רק בקיום המכירות שלו, והיא מאפשר עסק חופש שלא תלוי בשום מפעיל ואינו גובה אחוזים או עמלות מהמכירה. 

בכך המוכר מרוויח את כל הסכום שמוצע ללקוח ויכול להיות בראש שקט לאחר מכירה, כמו גם בטוח שהלקוח לא יצור עמו קשר לאחר הקנייה או במהלכה. לכן רבים בוחרים דווקא בשיטה החדשה על שיווק שותפים שנראה כי כבר יצאה מהאופנה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותך?

השתלת שיער בטורקיה
כללי
kobi

טרנדים חמים בתחום האסתטיקה

עולם הטיפולים האסתטיים הפך מזה שנים רבות לחלק בלתי נפרד מחיינו. אם בעבר היה מדובר על תחום נישתי שהעסיק אנשים במעגלים מצומצמים ביותר ומשך אליו

קרא עוד »
תער גילוח
כללי
kobi

אביזרי גילוח לגילוח מושלם

נכון, עולם הטיפול הנשי הוא הרבה יותר מורכב ומחייב מזה של הגברים וכולל בתוכו הרבה מאד פעולות סיזיפיות ויומיומיות מפרכות, ועם זאת ישנה פעולה אחת

קרא עוד »