שופינג באינטרנט: איך בוחרים את המוצרים המתאימים לי?

שופינג באינטרנט

כנראה שאנחנו לא צריכים לספר לכם עד כמה קנייה של מוצרים באינטרנט יכולה להיות נוחה ומשתלמת. המחירים הנמוכים של מוצרים נבחרים בהשוואה למחיר של אותם המוצרים בארץ, האפשרות לעשות את הכל מהבית עם פיג'מה מבלי לקום מהספה והמשלוחים המהירים שמגיעים במקרים מסוימים עד אלינו – כל אילו הופכים את החוויה למאד נוחה ומשתלמת. יחד עם זאת, בגלל ריבוי הפלטפורמות והחנויות, אם לא נדע איך לבחור את המוצרים שמתאימים לנו, יש בהחלט סיכוי שזה ייגמר במפח נפש. על כן אספנו עבורכם כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור נכון את המוצרים שאתם מחפשים.

הבינו בדיוק מה אתם רוכשים

אחד האתגרים הגדולים של הצרכן היום הוא הצורך להבדיל בין מוצרים שונים כשזה יכול להיות בהחלט מבלבל. מומלץ להיכנס לאתרים מובילים להשוואת מוצרים כמו אתר מיי ליסט למשל – בו תוכלו לראות סקירות מלאות על מוצרים, להבין בדיוק מה אתם עומדים לרכוש ולהשוות בין החנויות השונות המאפשרות קנייה של המוצר. באתר הזה אגב, תוכלו להשוות לא רק בין המחירים של מוצרים באתרים שונים, אלא תוכלו גם להשוות בין זמני שילוח, תנאי המשלוח ואפילו לראות ביקורות של גולשים אחרים שהזמינו את המוצרים. בהחלט כלי נוח וכדאי.

מתייעצים עם גולשים אחרים

שווה לדעת כי ברשתות החברתיות יש הרבה מאד קבוצות של רוכשי אונליין וכאלו שמציעות מוצרים מסוגים שונים. בקבוצות הללו תוכלו למצוא סקירות על מוצרים שונים ובמידה ואין כאלה, תוכלו לפרסם פוסטים ולהתייעץ עם החברים לגבי מוצרים מסוימים. מדובר בדרך הבטוחה והאובייקטיבית ביותר לדעת אם מוצר מסוים מתאים לכם או לא.

מתחילים מרכישה קטנה

פעמים רבות צרכנים מוצאים אתרים שמוצאים חן בעיניהם ועושים את הטעות של להזמין סל מוצרים גדול כשלאחר מכן מגלים שבכלל לא מדובר במוצרים עליהם חשבנו. על כן ההמלצה שלנו היא להתחיל תמיד בקטן – לבחור במוצר זול ופשוט יחסית ולהזמין אותו. אם אתם רואים שהמוצר אכן תואם את התיאור ושהוא הגיע בשלמותו בזמן קצר, אפשר להמשיך ולנסות להזמין מוצרים נוספים.

בהצלחה!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותך?