האם מצלמות המהירות קבילות למתן דוחות מהירות מופרזת?

נהיגה במהירות מופרזת

נהיגה במהירות מופרזת הינה עבירת תנועה. עבירה כזו מתבצעת על ידי נהגים רבים שרוצים להגיע מהר ככל האפשר אל היעד, והם חורגים מהמהירות המקסימלית המותרת כפי שמסומן בכביש. כמובן שעל עבירות תנועה נותנים את הדין. ואכן במקרים רבים מקבלים נהגים דוחות בגין נהיגה במהירות מופרזת. פעמים שוטר תנועה מגלה חריגה במהירות ועוצר את הנהג במהלך הנסיעה. ובמקרים רבים אחרים יקבל הנהג דוח לאחר שנתפס נוהג במהירות מופרזת על ידי מצלמות מהירות. אלו מצלמות שמותקנות בנקודות שונות והן נועדו לזהות באופן אוטומטי נסיעה מהירה מהמותר.

קיבלתי דוח, מה עושים?

במידה ונהג עשה את דרכו במהירות מעל למותר הוא עשוי לתת על כך את הדין. במידה והוא קיבל דוח בגין העובדה שמצלמת מהירות זיהתה את המהירות שלו הוא יועמד לדין. התחום האוטומטי בתחומי התנועה מתפתח ומתקדם. ומצלמות המהירות כיום מתקדמות מאוד. אמנם היו בעבר מקרים בהם התיעוד של המצלמות לא היה אמין. אך כיום נהג עלול לשלם מחיר יקר על נהיגה במהירות מופרזת, וזאת על ידי תיעוד של מצלמת מהירות.

להיזהר ולהימנע מעבירות תנועה

באופן כללי כל נהג חייב להיות מודע לכך שעליו לנהוג במלוא הזהירות ולציית לחוקי התנועה. הן מחמת הזהירות והשמירה על החיים, והן מחמת הרתיעה ממשפט ועונשים. כי אם בעבר ידענו שצריך להיזהר משוטרי התנועה, הרי כיום יש מצלמות מהירות שממתינות לנו בלי שנדע על כך. ואם ניסע במהירות מופרזת הרי אנחנו עלולים לקבל דוח. והתוצאות עשויות להיות לא נעימות בכלל. אך אם בכל זאת ביצע נהג עבירת תנועה חשוב כי הוא יתנהל בליווי מקצועי. עורך דין תעבורה דנה דוד היא גורם נכון שיכול להועיל מאוד בשלבים שכאלו.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותך?

השתלת שיער בטורקיה
כללי
kobi

טרנדים חמים בתחום האסתטיקה

עולם הטיפולים האסתטיים הפך מזה שנים רבות לחלק בלתי נפרד מחיינו. אם בעבר היה מדובר על תחום נישתי שהעסיק אנשים במעגלים מצומצמים ביותר ומשך אליו

קרא עוד »
תער גילוח
כללי
kobi

אביזרי גילוח לגילוח מושלם

נכון, עולם הטיפול הנשי הוא הרבה יותר מורכב ומחייב מזה של הגברים וכולל בתוכו הרבה מאד פעולות סיזיפיות ויומיומיות מפרכות, ועם זאת ישנה פעולה אחת

קרא עוד »