מכשיר עיסוי לגב – ממה חשוב להיזהר?

מכשיר עיסוי לגב

הרבה אנשים אוהבים ללכת לאיש מסאז' מקצועי, הם מרגישים שהגב שלהם נהיה חדש אחרי שהם טיפלו אצלו. המדובר הוא גם ובעיקר על ספורטאים שמשתמשים במערכת השרירים כל הזמן, גם של הגב ובשבילם המסאז' הוא חיוני מאוד. זו הסיבה שכאשר מתפתח העולם הטכנולוגי של מכשירי העיסוי, ישנם הרבה מכשירים לגב שנועדו לאפשר לשרירי הגב שלכם שחרור.

אולם עד כמה שהמכשירים הללו יכולים להראות נחמדים, לפעמים הם גם יכולים להזיק לכם, אם במקרה הגב שלכם לא בקו הבריאות, חשוב לומר את זה כי לפעמים, דווקא אנשים שסובלים מכאבי גב, חושבים לתומם שמכשירים כאלו יכולים לעזור להם.

אז ממה אתם צריכים להיזהר כאשר אתם רוצים לקנות מכשיר עיסוי לגב? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

מכשיר עיסוי לגב

מכשירי עיסוי לגב, נמצאים בשוק בצורות רבות, בעוצמות שונות. כל עוד המכשיר עושה לכם רק עיסוי נחמד, זה לא משהו שאמור להזיק לכם, אולם אם אתם רוצים עיסוי אמיתי, אתם צריכים לבדוק כמה דברים לפני זה.

אם הגב שלכם בקו הבריאות ולא יודעים על איזשהו כאב גב או שהיה לכם בעבר כאבים, לא כדאי לקנות מכשיר לפני שאתם מתייעצים עם רופא. רק רופא מומחה יוכל לבדוק אתכם ולומר לכם האם אתם יכולים להשתמש במכשיר מסאז' מקצועי או שזה יכול להזיק לגב שלכם.

אנשים שעברו פריצות דיסק או אירועים בריאותיים אחרים בגב, צריכים להיזהר ברכישת מכשירים עם עוצמה חזקה שיכולים לעורר אצלם כאב ולא לעזור להם עם הגב.

לסיכום וסיום, אם חוויתם איזשהו כאב בגב בעבר, לא כדאי לרכוש מכשיר עיסוי לפני שאתם מתייעצים עם רופא שיאמר לכם שהמכשיר לא עלול להזיק לכם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותך?

תקני איזו
כללי
kobi

תקני איזו – תנו להם צ'אנס

גם אם אתם לא מכירים את ארגון ISO הסירו דאגה מליבכם. לא כולם מכירים אותו. זהו ארגון בינלאומי שכל המטרה שלו היא הגדרה של תקן

קרא עוד »