איפה מומלץ לקנות ציוד חזרה לבית ספר יסודי?

איפה מומלץ לקנות ציוד חזרה לבית ספר יסודי?

אומנם החופש הגדול עוד לא כאן, אבל הורים מאופסים כבר מתחילים לברר היכן הם ירכשו את ציוד הלימודים עבור השנה החדשה, וזאת כי טוב לדעת שהמשימה בוצעה וטוב למצוא עבור הילד את הפריט שהוא כה רצה, ועל כן בין אם מדובר בילד שעולה לכיתה א' ובין אם מדובר בילד שעולה לכיתה ו', הרי שרשימת ציוד תמיד ישנה, וגם אם היא שונה במעט, היא עדיין כוללת מחברות, קלמרים וכלי כתיבה. אז היכן רוכשים? להלן כמה המלצות:

גרפוס

החנות הוותיקה והאיכותית גרפוס מאפשרת להורה לבחור בין מגוון סניפים שפזורים במרכז הארץ ובירושלים לבין חנות מקוונת, כך שאפילו אין צורך לצאת מהבית. כחנות שחיה את התחום לאורך שנים, גרפוס יודעת להכווין כל הורה לעבר המוצרים היותר איכותיים ושבאמת נדרשים, משמע אין צורך להמר או להוציא סכומים מיותרים. כמו כן, באתר החנות תמצאו קטגוריה ייעודית ("חזרה לבית הספר"), בה תמצאו באופן מרוכז כל מה שעשויים לחפש. אי לכך תוכלו למצוא ביתר קלות תיקים בריאים לילדים, כלי כתיבה איכותיים וכמובן גם קלמרים לבית ספר, קלמרים בשלל גדלים ושכוללים עיצובים ממותגים. כמו כן, טוב לדעת שלא רק לבית הספר ניתן להיערך באמצעות החנות, אלא גם לחופש הגדול החנות מאפשרת להיערך כראוי, וזאת כי בגרפוס תמצאו שלל חומרי יצירה ואף חוברות לימוד, כאלו שיכינו את הילד לקראת שנת הלימודים הבאה.  

אופיס דיפו

אם אתם מחפשים ליהנות מקבוצת רכישה, טוב לדעת שרשת אופיס דיפו משכללת את האסטרטגיה – מאפשרת לרכוש סל מוצרים בסיסי במסגרת קבוצת רכישה. באופן שכזה זוכים לחסוך לא מעט, אך יחד עם זאת לא תמיד קל למצוא הורים נוספים שזקוקים בדיוק לאותם פריטים, כי הרבה פעמים לילדים יש העדפות ספציפיות. מה עושים? מוטב לבחון אם ניתן לנצל זאת ובאותה נשימה אין לשכוח לבצע השלמה.

הסטוק

הסטוק הינה חנות למוצרי בית שנמכרים במחירים מאוד נמוכים ופה ראוי לדעת שגם היא נערכת לקראת תחילת שנת הלימודים החדשה. בחנות זו אין לצפות למצוא כל פריט נחוץ, אך אם מבקשים לרכוש את הבסיס באופן זול ובו זמנית לבצע השלמות זולות לבית, הרי שמדובר ביעד אידאלי!

ציוד חזרה לבית ספר

עידן 2000

כל הורה מבקש לרכוש מותגים ובו זמנית לשלם עלות סמלית ועל כל טוב לדעת שברשת עידן 2000 תמצאו ציוד ממותג לצד ציוד בסיסי וכאמור שלל מחירים שווים. כמו כן, כיוון שמדובר בחנות של צעצועים, גם ניתן למצוא בחנות מגוון פעילויות לחופש הגדול ואף מגוון מתנות קטנות, כאלו שיהוו חיזוקים חיוביים עבור ימי הלימודים.

כפר השעשועים

עוד חנות שמשלבת בין צעצועים לבין ציוד חזרה לבית הספר הינה החנות כפר השעשועים. גם פה תמצאו מוצרים ממותגים לצד מוצרים סטנדרטים, ואף מוצרים ממש זולים (בעלות של שקל בודד) ומגוון מבצעים שווים (כגון 1+1).

דגשים מושכלים

כפי שראינו לא חסרים יעדים עבור הצטיידות לקראת שנת הלימודים החדשה, אך לפני שרוכשים יש להשוות מחירים, להבין מה הילדים צרכים (ומה הם רוצים) ואף חשוב לוודא שלא רוכשים בהתחלה יותר מהרצוי, וזאת כי תוך כדי תנועה הצרכים מתחדדים. כמו כן, חשוב להבין מתי שווה להוציא יותר, במיוחד כאשר מדובר ברכישת ילקוט, כי הקפדה על מוצרים ארגונומיים מאוד חשובה. מה עוד? אל תשאירו את הרכישה לרגע האחרון, פשוט כי אין טעם לבצע החלטות מתוך לחץ.

כתוב/כתבי תגובה