מצברים ברחובות והסביבה

מצברים ברחובות והסביבה

מה הוא מצבר ולמה צריך אותו?

מצבר הינו חלק ברכב אשר קיים בכל רכב. המצבר תפקידו להוליך חשמל אל החלקים השונים ברכב אשר חייבים את החשמל בכדי לפעול בצורה תקינה, כמו למשל הנעת הרכב תלויה במצבר. בנוסף גם חלקים אחרים ברכב תלוים במצבר לדוגמא פנסי הרכב או התאורה אשר בתוך הרכב.

מה יכול לגרום למצבר להפסיק לעבוד?

ישנן מספק סיבות אשר יכולות לגרום למצבר לצאת מכלל שימוש. הסיבה הנפוצה ביותר לכך היא כאשר משאירים את אורות הרכב דולקים למשך כמה שעות, אף על פי שהרכב אינו מונע החשמל מהמצבר עדיין מגע על אורות הרכב ולכן התופעה השכיחה עשויה לגמור את המצבר ולהביא את הרכב למצב אשר בו הרכב אינו מניע כך שנצטרך להחליף את המצבר באמצעות שירות החלפת מצברים עד הבית או להניע את הרכב באמצעות כבלים. 

סיבה נוספת.

עוד סיבה שכיחה שיכולה להוביל לכך שהמבצר לא יהיה תקין היא מזג האוויר. הקיץ הישראלי כולל בתוכו ימים חמים נורא. המצבר שבתוך הרכב חם מטבעו כמו חלקים נוספים ברכב אך במידה ועל החום שפולט הרכב כאשר הוא בתנועה מוסיפים גם את החום כתוצאה ממזג האויר המצבר עלול להיפגע ולא לעבוד יותר.

גרים ברחובות והסביבה? יש לכם מזל גדול!

בהנחה והמצבר שלכם התקלקל ואתם מאיזור רחובות והסביבה אין כל סיבה לדאגה. באיזור מגורכם קיימים לא מעט חברות שונות ומוסכים מורשים למכירת והתקנת מצברים ברכב כך שאתם יכולים להיות רגועים שהתקלה לא תגזול מכם זמן.

איך מגיעים אליהם?

ניתן לחפש את החברות שמסדרות את המצברים באינטרנט וברשתות החברתיות, כמו בלינק הזה לדוגמה, היתרון של חיפוש באינטרנט הוא שניתן לראות ביקורות של לקוחות קודמים על איכות המצברים ועל השירות אשר קיבלו במקום.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותך?