מה צריך לדעת לפני שבוחרים מיטות לכלבים?

מיטות לכלבים

מי שמגדל כלב או כלבה חמודים, יודע שהדאגה ליצורים הפרוותיים החמודים האלו היא כמעט חסרת גבולות. אין ספק שאנחנו רוצים תמיד לדאוג לרווחתם וזה אומר לוודא תמיד שהם אוכלים אוכל בריא ומזין, שהם לא רבים עם כלבים אחרים, שהם תמיד נקיים מטפילים וממזיקים ושהם בקו הבריאות. יחד עם זאת, חשוב תמיד לדאוג שהם יישנו כמו שצריך ושתהיה להם פינה חמה משלהם ולכן כל מי שמגדל כלב צריך לקנות מיטה נוחה אחת לכמה זמן וגם להחליף אותה מדי פעם. כדי לדעת תמיד איך לעשות את זה, הכנו מדריך קצר עם כל מה שצריך לדעת לפני שבוחרים מיטות לכלבים.

גודל

ראשית כל חשוב לזכור תמיד לבחור מיטה שמתאימה למימדי הכלב. מצד אחד רוצים מיטה שתהיה מספיק רחבה כדי שהכלב יוכל להיכנס אליה בנוחות ומצד שני שלא תהיה גדולה מדי, כי חשוב שהכלב ירגיש עטוף ומוגן. לכן, מה שכדאי לעשות תמיד הוא ללמוד עם מטר את מידות הכלב ולהבין מראש איזה גודל של מיטה יהיה אידיאלי בעבורו. יש הרבה סוגים שונים של מיטות, ולכן שווה לעשות סקר קטן ברשת לפני שתבחרו. לחץ כאן להיכרות עם דגמי מיטות שונים ורכישה.

בידוד

עוד דבר שחשוב מאד לבדוק במיטה זה שהיא מאפשרת בידוד מקור. בחודשי החורף גם הכלבים סובלים מהטמפרטורות שצונחות וכדאי לדאוג תמיד שלא קר להם. מיטות ממתכת או פלסטיק למשל, ימשכו אליהן קור ותצטרכו להוסיף הרבה שמיכות וכריות. לעומת זאת מיטה שכולה בד תהיה יותר מתאימה בהיבט הזה, ותתאים גם לקריטריון שמופיע בפסקה הבאה.

ניקיון

לבסוף, כדאי לרכוש מיטה שניתן לנקות בקלות, שכן הכלב הולך ללכלך אותה מהר מאד. אם המיטה עשויה כולה בד, כדאי לוודא שניתן לכבס אותה בשלמותה. אם מדובר בסוג אחר, כדאי לבחור במיטה שניתן להפריד את חלקי הבד שלה משאר החלקים ולנקות הכל בקלות.

בשורה התחתונה, סקר שוק וחקר של הנושא יעזרו למצוא מיטות איכותיות ומתאימות לכלבים בקלות.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כמה עולה לקנות טאבלט אייפד פרו בארץ?
מחיר של טאבלט אייפד פרו בישראל נע היום בין 3 ל 6 אלף שקל. המחיר המדויק שתצטרכו לשלם יהיה תלוי במפרט...
קרא עוד »
אוג 31, 2022
תשלום מהיר עבור ביטוח לאומי לעובדי משק הבית
הביטוח הלאומי של ישראל הוקם בשנת 1952 כדי לספק ביטוח לאומי לכלל הישראלים. המוסד לביטוח לאומי הוא מוסד...
קרא עוד »
נוב 21, 2022
כך תבדקו מקצועיות של לוכדי נחשים
אם נתקלתם בנחש בבית, כמובן שהדבר הראשון שאתם צריכים לעשות הוא להתרחק מהנחש ולהרחיק אחרים, שכן ייתכן...
קרא עוד »
ספט 19, 2022