בני ינאי – אלוף במילואים עם עבר אקדמי עשיר

בני ינאי

מעטים האנשים שמצליחים לשלב בין לימודים אקדמיים מתקדמים לבין קריירה בצה"ל. בני ידע לעשות זאת בהצלחה, כאשר סיים תואר שני במנהל עסקים עם התמחות במימון ולהגיע לדרגת אלוף במילואים. הוא עשה את כל זה, כאשר לאורך השנים יצא לו לקחת חלק בתפקידים רבים ובכירים בצבא ההגנה לישראל ובפעילות האזרחית שלו התנהל מול משרדי הממשלה והרשויות המקומיות לקידום של פרויקטים דיגיטליים מתקדמים.

כל העשייה של בני מגיעה בעיקר מתוך הבנה שניתן להפוך את החיים של כולנו במדינת ישראל לטובים יותר אך ורק אם נהיה פעילים ובכל יום נחשוב איך להתקדם צעד אחד קדימה. ההבנה הזו הפכה אותו לאדם מיוחד שתמיד חושב מה הוא יכול לעשות ביום הבא בצורה טובה יותר.

קידום פרויקטים דיגיטליים מול הרשויות המקומיות

הידע הנרחב והניסיון עתיר השנים שצבר בני ינאי עזרו לו לסייע בקידום של פרויקטים דיגיטליים ושיפור בהתנהלות הבירוקרטית של הרשויות המקומיות. יצא לו להתנהל מול רשויות רבות ולהציע מהידע שלו על מנת להביא לכדי שיפור משמעותי בתפקוד שלהן בסופו של דבר.

העשייה הרבה של בני הפכה אותו לאיש מיוחד שתמיד מבין איך הוא יכול להתקדם עם המטרות שעומדות לנגד עיניו, מבלי לתת לשום דבר לעצור אותו. מדובר פשוט באיש מיוחד שלא מתפשר על העשייה ותמיד חשוב לו לעשות את המיטב מבחינתו.

ניסיון צבאי נרחב במהלך השירות בצה"ל

בשל אהבת הארץ, עליה גדל בני ינאי, הוא הבין רבות את החשיבות שבלקיחת חלק בתפקידים משמעותיים בצבא. בדיוק בשל זאת המשיך בתפקידים שונים בצבא ועלה בדרגות לאורך השנים. מדובר באיש שפשוט אוהב את הארץ ותמיד חושב איך הוא יכול לתרום את חלקו לחברה בארץ.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותך?

הסמכה לתקן ISO 9001
כללי
kobi

הסמכה לתקן ISO 9001

הדרך להסמכה לתקן ISO 9001 מתחילה בפנייה אל חברה מקצועית שמתמחה בתחום ומלווה בהצלחה ארגונים ישראלים בדרכם אל הטמעה מוצלחת של התקן הבינלאומי במלואו. תהליך

קרא עוד »
דירות להשקעה הונגריה
כללי
kobi

דירות להשקעה הונגריה

לאחר תקופה של משבר כלכלי, שוק הנדל"ן האירופי חזר להיות חזק בשנים האחרונות. משקיעים בינלאומיים עדיין רוכשים דירות רבות ומתחמי נדל"ן גדולים ברחבי אירופה, כך

קרא עוד »