לידים לעסקים עם SMPS Marketing

לידים לעסקים עם SMPS Marketing

כדי ליצור לידים לעסקים (מיד נדבר על מה הם הלידים לעסקים) נצטרך לעבוד בשיטות חדשניות למיקוד קהל היעד שלנו לתחום שבו אנחנו מצטיינים ומעוניינים להעביר ולמכור. אז למה לידים לעסקים עושים רק עם SMPS Marketing?

לידים לעסקים עם SMPS Marketing

בהקשר של מכירות, ליד מכוון קשר עם לקוח פוטנציאלי, וכאשר הלקוח צורך את השירות אותו פרסמתם עבורו, הוא נעשה לליד חם, מה שמאפשר לכם לעקוב אחריו ולשלוח לו הודעות דרך שלל פלטפורמות לרכישה חוזרת ונשנית.

מהם לידים?

בהתאם לארגון, הגדרת המונח "ליד" עשויה להשתנות (קראו מהו ליד איכותי של סמפס למשל). עבור חברות מסוימות, "ליד" הוא איש קשר שכבר נקבע שהוא לקוח פוטנציאלי, ואילו חברות אחרות רואות איש זה כלקוח פוטנציאלי מובהק שניתן למכור לו. 

אך מה שנשאר זהה בין הגדרות, הוא שהפניה עלולה להפוך ללקוח עתידי. לפיכך, על צוותי המכירות להמיר כמות מקסימלית של לידים בכדי לשמור על יחס המרה טוב.

מהו שיווק לידים?

השיווק השתנה עם השנים והלקוחות של ימינו, חוקרים מידע אודות חברות ומוצרים ברשת, הרבה לפני שהם פונים אם בכלל, לאיש מכירות.

הם משתמשים במנועי חיפוש כמו גוגל, ערוצי מדיה חברתית כגון פייסבוק או חברות ייעדיות כמו SMPS Marketing ומקבלים מידע מאתר החברה המתאים.

שיווק מוביל

שיווק מוביל מטרתו לתקשר עם לקוחות פוטנציאליים בהתאם לשלב שלהם בתהליך הקנייה ואז להגיב על פי צרכיהם. המטרה של שיווק לידים, היא להמיר לקוחות פוטנציאליים ללקוחות, והמונח 'ליד', מייעד קשר חשוב עם לקוח פוטנציאלי.

תוכלו בנוסף, גם ללמוד כיצד לעשות זאת בעצמכם או, אם יש לכם חברה שחשוב לכם שתגיע לקהל יעד חם, תוכלו לשכור שירות לידים לעסקים עם SMPS Marketing שמבינים כיצד יש לפעול ליצירת לידים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
צעצועים לילדים: כך תחסכו בהוצאות
כל ילד וילדה רוצים לקבל את הצעצועים והמשחקים הכי יפים, חדישים ומיוחדים בכל פעם מחדש. באין אם מדובר על...
קרא עוד »
מרץ 16, 2020
באילו חומרי איטום נשתמש לאילו מקרים
לא סתם הישראלים כל כך משקיעים בבית שלהם. כל ישראלי יודע כי הבית הוא הרכוש הכי חשוב בחיים שלנו וכי כל...
קרא עוד »
נוב 25, 2018
הימורים
מלבד המשחקים השונים של מפעל הפיס, הפעלה של הימורים היא אינה חוקית בישראל. לכן בעבר כאשר אנשים היו...
קרא עוד »
ינו 10, 2023