קונה כל סוגי הרכבים – לשם מה?

קונה כל סוגי הרכבים - לשם מה?

מדי שנה יוצאים לשוק סדרות חדשות של כלי רכב מכל חברות הרכבים. כל דגם חדש שיוצא לשוק וכל גרסה מתקדמת של כלי רכב יהיה חזק יותר, נוח יותר, מהיר יותר ואף קל לתפעול ונגיש יותר. עובדה זו, גורמת לכלל האנשים להחליף את כלי הרכב שלהם לעתים תכופות ולרכוש מדי זמן דגם חדש יותר ועדכני.

ככל שמתקדמים עם הזמן, הופכים חיינו לקלים יותר ואף נוחים יותר, דבר שלעצמו הוא מבורך מאוד אבל הצפת השוק בכלי רכב עלולה להוות גם בעיה. כל רכב חדש שיוצא לשוק, הופך את קודמו הישן ללא רלוונטי. ואם מדובר על רכב ישן מלפני עשורים, הוא הופך ללא שמיש.

חדש תחת ישן

ישנן סיבות רבות מדוע אדם מעוניין להיפטר מרכבו הישן ולרכוש חדש תחתיו. הסיבה הנפוצה ביותר היא כשמדובר ברכב ישן. רכבים ישנים הופכים עם הזמן לנטל, אם מדובר בבלאי שמצריך תיקונים רבים, צריכה רבה של דלק או כאשר מדובר ברכב שלא מתפקד כמו שצריך. במצב כזה, מעדיפים הרבה אנשים למכור את כלי הרכב ולרכוש לעצמם רכב חדשני יותר. הורדת רכב ישן מהכביש מונעת סיכון של נהגים אחרים, מפחיתה זיהום אוויר ומועילה לאיכות הסביבה מכיוון שממחזרים את החלקים שלו ומשתמשים בו עבור כלי רכב אחרים.

טוטאל לוס

סיבה נוספת למכירת כלי רכב היא, טוטאל לוס. מדובר ברכב שאינו יכול לתפקד יותר כאשר הוא היה מעורב בתאונת דרכים וניזוק קשות. רכבים כאלה, נמכרים לשירות פירוק רכבים אשר קונה כל סוגי הרכבים. הם מפרקים את הרכב, בוררים ממנו את החלקים התקינים ומוכרים אותם, שאר החלקים, מועברים לגריטה ומשמשים לתעשיית הברזל.

רכב מהחברה

הרבה חברות מספקות לעובדים שלהם רכב צמוד, מה שמונע מהם את הצורך באחזקת רכב פרטי. אנשים כאלה מעוניינים למכור את רכבם גם כאשר מדובר ברכב חדש יחסית. לעומתם, יש את אלו, שלא יכולים לאפשר לעצמם לרכוש רכב חדש מחניון החברה אך אינם מסתפקים ברכב יד שנייה. אנשים אלה מתעניינים ברכבים יד ראשונה שנמכרו מהסיבה הנזכרת לעיל.

כאשר מעוניינים למכור רכב מכל סיבה שהיא, ניתן לפנות אל קונה רכבים שקונה את כל סוגי הרכבים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותך?

מעבדי קול
כללי
kobi

מהם מעבדי קול?

מי לא נתקל בסיטואציה שבה הוא מגיע לאולם אירועים והמוסיקה הפועלת שם נשמעת יותר כמו קרקורי עורבים? מהו הדבר שעוזר למוסיקה להיות צלולה וכיצד ניתן

קרא עוד »
אזרחות אירופאית
כללי
kobi

תהליך הוצאת אזרחות אירופאית

ישראלים רבים זכאים לאזרחות אירופאית, ובשנים האחרונות, לא מעט מהם החלו בתהליכים לקבלת האזרחות. האמת היא שהאזרחות האירופית מקנה יתרונות רבים ומגוונים, ולכן היא הפכה

קרא עוד »
כללי
kobi

תביעה לנכות נפשית

אחת מהתביעות השכיחות בנכות עבודה או תביעות נכות כללית היא עניין תביעה בשל פוסט טראומה או דיכאון שנגרם לאחר תאונה או מחלה. ביטוח לאומי מצהיר

קרא עוד »