קניית משאיות לפירוק – למה זה טוב?

אם אתם נוסעים הרבה על הכביש בוודאי אתם יודעים כי ישנם סוגים שונים של משאיות כאשר כל אחת מהן היא בגודל שונה, במבנה אחר ולכל אחת יש ייעוד שימושי מיוחד. יש משאיות פתוחות, בעלות תא נשיאה פתוח מצד אחד או יותר, משאיות בעלות תא נשיאה סגור מכל כיוון, משאיות קירור, משאיות משולבות עם מנוף הרמה ועוד סוגים רבים.

 

למידע נוסף והצעת מחיר צרו קשר – PRK פירוק רכבים.

 

כמה זמן נמצאת משאית על הכביש?

לכל כלי רכב יש תוחלת חיים מסוימת כאשר במהלך הזמן הזה הוא משמש את הנהג ואת הנוסעים בו באופן הטוב ביותר. תוחלת חיים של כלי רכב יכולה להיות ארוכה מאוד ובת כמה עשרות שנים, אך לאחר מכן, הוא מתחיל 'לזייף' – הוא צריך תיקונים באופן תכוף, הוא פולט גזים רעילים לאוויר וחלקי החילוף שלו הופכים עם הזמן לנדירים וקשים יותר להשגה. במקרים כאלה, שוקלים להפסיק את השימוש במשאית ולהוריד אותה מהכביש מכיוון שההפסדים סביבה עולים על התועלת שהיא מביאה.

 

קניית משאיות לפירוק – למה? מתי? על ידי מי?

כאשר מורידים משאית מהכביש בשל כל סיבה שלא תהיה, צריך למצוא לה בית חלופי. הרי לא ייתכן שהיא תעמוד בחניון המפעל או בית העסק, תתפוס סתם מקום חנייה נחוץ ותפלוט חומרים רעילים לחלל. בית חלופי למשאיות מושבתות יכול להיות אצל קונה רכבים לפירוק אשר מתעסק גם ברכישת משאיות לפירוק. הסיבה לכך שיש דורש למשאיות מושבתות היא כי ניתן לעשות בהן שימוש חוזר גם בצורה שונה ולאו דווקא על ידי נסיעה איתן. ניתן לפרק אותן לגורמים, לשלוח את חלקי הברזל למיחזור עבור תעשיית הברזל ואת החלקים התקינים שבה למכור כחלקי חילוף עבור משאיות אחרות.

 

צרו קשר עוד היום עם דוד קאר קונה משאיות לפירוק.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איזה פתרונות לוגיסטיים קיימים עבור חברות וארגונים?
פתרונות לוגיסטיים הופכים חשובים יותר ויותר עבור חברות וארגונים בעולם הדיגיטלי של היום. עם עליית...
קרא עוד »
אפר 10, 2023
חשיפת היתרונות המרכזיים של בחירת מוצרים לפעוטות
כסמכות מוכרת בתחום ההורות והטיפול בילדים, אני מחויבת לחלוק תובנות חשובות ללא צורך בתארים גרנדיוזיים....
קרא עוד »
דצמ 08, 2023
משכנתא למסורבים
קורה שאנשים נתקלים בתופעה הלא נעימה, כאשר הם בתהליך רכישת דירה ומבקשים להוציא משכנתא מהבנק אך הם...
קרא עוד »
מרץ 26, 2021