קניית משאיות לפירוק – למה זה טוב?

אם אתם נוסעים הרבה על הכביש בוודאי אתם יודעים כי ישנם סוגים שונים של משאיות כאשר כל אחת מהן היא בגודל שונה, במבנה אחר ולכל אחת יש ייעוד שימושי מיוחד. יש משאיות פתוחות, בעלות תא נשיאה פתוח מצד אחד או יותר, משאיות בעלות תא נשיאה סגור מכל כיוון, משאיות קירור, משאיות משולבות עם מנוף הרמה ועוד סוגים רבים.

 

למידע נוסף והצעת מחיר צרו קשר – PRK פירוק רכבים.

 

כמה זמן נמצאת משאית על הכביש?

לכל כלי רכב יש תוחלת חיים מסוימת כאשר במהלך הזמן הזה הוא משמש את הנהג ואת הנוסעים בו באופן הטוב ביותר. תוחלת חיים של כלי רכב יכולה להיות ארוכה מאוד ובת כמה עשרות שנים, אך לאחר מכן, הוא מתחיל 'לזייף' – הוא צריך תיקונים באופן תכוף, הוא פולט גזים רעילים לאוויר וחלקי החילוף שלו הופכים עם הזמן לנדירים וקשים יותר להשגה. במקרים כאלה, שוקלים להפסיק את השימוש במשאית ולהוריד אותה מהכביש מכיוון שההפסדים סביבה עולים על התועלת שהיא מביאה.

 

קניית משאיות לפירוק – למה? מתי? על ידי מי?

כאשר מורידים משאית מהכביש בשל כל סיבה שלא תהיה, צריך למצוא לה בית חלופי. הרי לא ייתכן שהיא תעמוד בחניון המפעל או בית העסק, תתפוס סתם מקום חנייה נחוץ ותפלוט חומרים רעילים לחלל. בית חלופי למשאיות מושבתות יכול להיות אצל קונה רכבים לפירוק אשר מתעסק גם ברכישת משאיות לפירוק. הסיבה לכך שיש דורש למשאיות מושבתות היא כי ניתן לעשות בהן שימוש חוזר גם בצורה שונה ולאו דווקא על ידי נסיעה איתן. ניתן לפרק אותן לגורמים, לשלוח את חלקי הברזל למיחזור עבור תעשיית הברזל ואת החלקים התקינים שבה למכור כחלקי חילוף עבור משאיות אחרות.

 

צרו קשר עוד היום עם דוד קאר קונה משאיות לפירוק.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
5 מוצרים שאתם חייבים שיהיו לכם במשרד
חושבים לאבזר את המשרד שלכם עם מוצרים חדשים שיהפכו את השהייה שלכם בו להרבה יותר נעימה? אם אתם לא בטוחים...
קרא עוד »
נוב 20, 2018
עיצוב לוגו לעסק במחיר משתלם
החלק החשוב והמשמעותי ביותר בהצלחתו של כל עסק הוא כמובן השיווק שלו. שיווק נכון ואיכותי יכול להגדיל את...
קרא עוד »
אפר 28, 2021
מחפשים מטבחים זולים עד 3000 ש"ח?
מי לא רוצה לקנות מוצר שווה ולשלם עליה מעט? נדמה שאף אחד לט מתנגד לסוג כזה של דיל. כי כל אחד רוצה לקבל...
קרא עוד »
מרץ 07, 2022