קולגן פלוס: תוסף התזונה שחייב להכיר

קולגן פלוס

בחודשים האחרונים ישנו באזז סביב צריכת קולגן, ולא בכדי. קולגן הוא אחד החלבונים העיקריים בגוף שלנו, והוא תורם לנראות שלנו באופן ניכר. מדוע הפך הקולגן לכל כך פופולארי? מאמר בנושא.

על הקולגן

הקולגן מהווה כ 30% ממכלול החלבונים המצויים בגופנו, והוא חלק בלתי נפרד מההתפתחות והנראות שלנו, ולו כי הוא משפיע על מראה העור באופן ניכר. מלבד זאת, הוא מחזק את שורשי השיער, תורם לחיזוק הציפורניים, מחזק את העצמות ואף מקל בכאבי פרקים ודלקות פרקים. כל אלה מהווים סיבות מצוינות לצריכת קולגן, ולו בשל העובדה כי לקולגן פלוס תוצאות נפלאות – כך שזה בהחלט לא מפתיע שרבים מבקשים לצרוך את התוסף.

מדוע הוא חיוני?

אם הקולגן מהווה כ 30% מחלבוני גופנו, מדוע עלינו לצרוך אותו כתוסף? ובכן, לקראת גיל 30 הגוף מתחיל להאט את קצב ייצור הקולגן, מה שגורם לכך שמתחילים להופיע סימני הזדקנות בעור. העור הוא האזור העיקרי שבו נתחיל לראות את האטת ייצור הקולגן, ולו כי הוא מתחיל לאבד את הברק שלו, וסימני הבגרות מתחילים להופיע אט אט.

אם לא די בכך, עם האטת ייצור הקולגן, הסחוסים מתחילים להישחק, טווח התנועה מצטמצם והעצמות נחלשות, כך שצריכת קולגן היא ללא ספק חיונית ומאפשרת לשפר את מראה העור והבריאות.

איך מחזירים את הקולגן לגוף?

באמצעות תוסף התזונה המצוין שמאפשר לכל אחד להשיב לעורו את הברק והרכות שאבדו לו. ניתן לצרוך את הקולגן כאבקה, כשאותה אבקה נספגת בגופנו ולעיתים אף מדרבנת את הגוף לייצר קולגן מחדש. את התוסף ניתן למצוא בחנויות ואף ניתן לרכוש אותו באמצעות הרשת. רצוי לרכוש ישירות מהיצרן ולא דרך חברה מתווכת, ולו בשל העלויות שעשויות להתווסף למוצר.

 

בואו נסכם

לקראת גיל 30, ייצור הקולגן בגוף מתחיל בתהליך האטה, מה שמשפיע על נראות העור שלנו, מוביל להיווצרותם של סימני הזדקנות ואף משפיע על טווח התנועה והישחקות הסחוסים שלנו. כדי להשיב את הקולגן לגוף, חשוב לצרוך את תוסף קולגן פלוס, הן כדי לשמור על מראה צעיר, והן כדי לשמור על הבריאות.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותך?