ימי קורונה: כך תישארו מעודכנים!

ימי קורונה
התפרצות נגיף קורונה בישראל הובילה לבהלה רבה בקרב האזרחים, כשרבים מבקשים להישאר מעודכנים בכל הנוגע להתפשטות הנגיף, לרבות המקומות בהם שהו חולי קורונה. כיצד ניתן להישאר מעודכנים בכל הפרטים? מאמר בנושא.

מבזקים באתרי חדשות

אתרי האינטרנט מהווים מקור מעולה לעדכונים, ולו כי ניתן להתעדכן בכל הפרטים החשובים בשעות ובזמנים שנוחים לכם, בין אם זה באמצעות מבזקים ובין אם באמצעות כתבות בנושא. בשונה מצפייה בחדשות (עליה נדון בהמשך), תוכלו להתעדכן באתר חדשות מוביל, כמו "כיפה", "כלכליסט" וכו', ולצרוך את המידע באופן שנוח לכם ובמינון שמתאים לכם.

צפייה בחדשות ובתוכניות טלוויזיה

בשבועות האחרונים, כל מהדורות החדשות עוסקות בקורונה, כך שלא משנה באיזו שעה תפתחו את הטלוויזיה, תוכלו לצפות בתכנים שקשורים לנושא. בתוכניות הבוקר ובתוכניות המגזין תמצאו תכנים קלילים יותר, לרבות רעיונות להפגת השעמום בימים הללו, ואילו בשעות עגולות תוכלו לצפות במבזק חדשות של מספר דקות, ולו כדי להתעדכן בכמות החולים, כמות המחלימים ובעדכונים נוספים וחשובים.

קבוצות ייעודיות ורשתות חברתיות

בעקבות משבר הקורונה נפתחו שלל קבוצות פייסבוק שעוסקות בתחום, כשחלקן עוסקות בעדכונים וחלקן מסייעות להורים ולתושבים למצוא תעסוקה במהלך הימים הללו. כדאי ורצוי להצטרף לקבוצות שמעניינות אתכם, ולו כדי שתוכלו להישאר מעודכנים. חיפוש קצר של המילה "קורונה" בשורת החיפוש בפייסבוק, תניב מגוון רחב של תוצאות – ולכם נותר רק לבחור לאילו קבוצות להצטרף. כמו כן, מוטב לעקוב אחר העמוד של משרד הבריאות והעמוד של העיר בה אתם מתגוררים, משום שלעיתים עולים בעמודים הללו עדכונים חשובים ומשמעותיים. מלבד זאת, תוכלו לעקוב אחר עמודים עסקיים של אתרי חדשות, משום שגם בהם עולים עדכונים מידי יום.

יצאתם לחל"ת או פוטרתם?

באתרי החדשות וברשתות החברתיות תמצאו מידע הנוגע לעובדים שהוצאו לחל"ת או פוטרו. חשוב להישאר מעודכנים גם בנושא זה, ולו כדי שתדעו מה צופן לכם ואילו טפסים יש לשלוח לביטוח לאומי. כרגע, לא ברור כמה זמן יימשך המשבר, והאם הוא עתיד להסתיים בקרוב. כך או כך, מוטב להישאר מעודכנים, כשניתן לעשות זאת בכמה וכמה דרכים שונות.
כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
החזרי ביטוח לאומי – מי מוסמך לטפל בזה?
במצבים מסוימים עשויים אזרחים לשלם לביטוח הלאומי סכומים גבוהים יותר ממה שהם חייבים. במקרים כאלו תהיה...
קרא עוד »
נוב 06, 2019
מהם מעבדי קול?
מי לא נתקל בסיטואציה שבה הוא מגיע לאולם אירועים והמוסיקה הפועלת שם נשמעת יותר כמו קרקורי עורבים? מהו...
קרא עוד »
יול 17, 2019
מה זה משכנתא הפוכה
משכנתא הפוכה היא מוצר ביטוחי המעניק סיוע כלכלי למי שאינו מסוגל לשלם את המשכנתא. זהו סוג של קו אשראי...
קרא עוד »
אוג 03, 2022