עלות שירותי רואה חשבון 

1966569-min

רואה חשבון זהו מקצוע מורכב. לפיכך, ברור לכל בעל עסק שרואה החשבון שלו צריך להתפרנס בכבוד. גם אם יש נותני שירותים אחרים במחירים זולים, אצל רואי חשבון כמעט לא תמצאו זול. זה דורש עבודה. השכלה פורמלית והרבה ידע במספרים ובעסק שלכם. 

העלויות של רואי החשבון משתנים. ראשית, אם רק הרגע פתחתם עסק כל מה שאתם צריכים מרואה החשבון הוא רק לפתוח את התיק ולהגיש את הדו"ח בכל השנה. יתכן שגם באמצע השנה תצטרכו אי אלו דוחו"ת שידרשו מכם ביטוח לאומי או גופים אחרים, אבל בגדול, כל ההתעסקות שלכם אתו היא קטנה מאוד. 

אבל כשמדובר בעוסק מורשה או חברה בע"מ, זה כבר סיפור אחר. אז כמה עולה להשתמש בשירותיו של רואה חשבון? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

רואה חשבון – מחיר:

אם רק פתחתם עסק, רואה החשבון ייקח לכם על פתיחת התיק בין 1200 – 2000 ₪ כן, זה כל הסיפור. בסוד נגלה לכם שאפשר לעשות את זה לבד, הא ממה? זה פשוט כאב ראש. רואה חשבון יודע לעשות את זה מהר ויעיל. 

בגדול, כאשר אתם עוסקים פטורים סך ההוצאות השנתי לרואה החשבון יהיה בסביבות אלף חמש מאות שקלים, לא יותר. יתכן שבאחד מהשנים הראשונות יבקשו מכם הצהרת הון שעולה 1200 ₪ אז קחו את זה בחשבון. 

כאשר העסק שלכם גדל והפכתם לעוסק מורשה, כאן התשלום לרואה חשבון יהיה כבר חודשי. ישנם מחירים שונים בשוק וזה נע בין 300 ל 600 ₪ לחודש. 

חברה בע"מ זהו מבנה משפטי אחר והתשלום לרואה חשבון יהיה גבוה יותר בהתאם להיקף העסקאות של אותה החברה. למידע אודות רואה חשבון בחדרה

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותך?