ייעוץ זוגי בראשל"צ

ייעוץ זוגי בראשל"צ

זוגיות מוצלחת היא השאיפה של כל זוג שחי יחד – בין אם מדובר על זוגות נשואים, זוגות המתגוררים יחד בדירה משותפת, זוגות עם ילדים משותפים או אפילו זוגות שרק הכירו והתחילו להתקדם לאט לאט במערכת הזוגית שלהם. כדי שהזוגיות תצליח בסופו של דבר על כל אחד מהצדדים להכיר את החצי השני שלו, וכך להכיר ולקבל גם את המגרעות שיש בכל אחד.

בסופו של דבר זוגיות מוצלחת מושתת על הבנה אחד של השני, יצירת חיבור וחברות טובה, היכולת להישען ולקבל אחד את השני על אף החסרונות, תקשורת בינאישית טובה, הכלה של בן הזוג השני וכמובן אהבה גדולה. כאשר זוג מרגיש כי חסר משהו בזוגיות שלהם המשפיע על איכות היחסים, הדבר עשוי להוביל לערעור יסודות הזוגיות עד כדי פגיעה בתשתית הזוגיות הטובה שהייתה. לכן הפתרון במקרים כאלו יהיה ייעוץ זוגי בראשל"צ, עליו נרחיב בשורות הבאות.

מה היתרונות של ייעוץ זוגי?

ייעוץ זוגי הוא חלק מתהליך גדול וחשוב שנועד לשפר את מערכת הזוגיות של בני זוג החווים קשיים ביחסים. כיוון שמערכת יחסים בנויה משני צדדים השייכים כל אחד לבן הזוג האחר, מתגלים שלל מחלוקות, קשיים, ריבים וויכוחים אותם רק צד נפרד ואובייקטיבי במערכת היחסים יוכל לנתב לדרך הנכונה ואף להעלים אותם – ולכן זוהי המטרה המרכזית של טיפול זוגי מקצועי.

באילו מקרים ייעוץ זוגי יכול לסייע לבני זוג?

ייעוץ זוגי בראשל"צ עם נעמה רגב נועד לענות על בעיות שונות במערכות יחסים של בני זוג כמו בעיות בתקשורת, חוסר הבנה של בן הזוג כלפי החצי השני שלו, בגידות, חוסר חשק ותשוקה במערכת היחסית האינטימית וכל בעיה אחרת שצצה בזוגיות ומאיימת להפריד בין הצדדים.

 

כתוב/כתבי תגובה