מדריך השקעות קריפטו למתחילים  

ביטקוין זה כבר מזמן לא מטבע קריפטוגרפי יחיד, למרות שהוא עדיין המפורסם ביותר. גם לא אתריום. יש כיום אלפים רבים של מטבעות וטוקנים, אך לא כולם מעניינים להשקעה בדיוק באותה המידה. כדי להבין ולדעת יותר, אנו מגישים מדריך השקעות קריפטו שנוגע בכל הנקודות החשובות. 

בדקו וותק ושווי שוק נוכחי 

לפני שנמשיך, שימו לב שאף אחד לא יכול להבטיח איזה מטבע צפוי בקרוב לנסוק ואיזה צפוי לצלול, אך יש נתונים בדוקים שתוכלו לברר. לפני השקעות קריפטו, תוכלו לאסוף שני נתונים מרכזיים והם – הוותק של המטבעות ושווי השוק הנוכחי של המטבע. ככל שמטבע נחשב לוותיק יותר, כך הסיכוי שהוא יעלם קטן. כמו כן, שווי השוק מלמד אתכם האם המטבע מושך תשומת לב. מטבע ששווי השוק שלו ניכר ויש לו וותק רב נחשב להרבה יותר מרכזי ביחס לאחרים. מטבעות שוליים שמונפקים חדשות לבקרים לא תמיד מתרוממים. 

עקבו אחת המטבע מבחינה היסטורית 

כדי ללמוד עוד על המטבע, תצטרכו לאחר קריאת מדריך השקעות קריפטו לאסוף נתונים נוספים. בדקו מה אומרים הגרפים לגבי התנהלות שווי המטבע על ציר הזמן. תוכלו בצורה כזאת לזהות אילו מטבעות נחשבים ליותר תנודתיים ואילו מטבעות קריפטוגרפיים נחשבים לפחות תנודתיים.

בדקו אילו בורסות או פלטפורמות פועלות בתחום 

אם תרצו לסחור ולהשקיע במטבע אחד או יותר מאחד, יתכן שתפנו לפלטפורמת מסחר מקומית או זרה. כדאי מאוד לברר לגבי הפלטפורמות הללו, לפני שתתחילו לסחור דרכן. בדקו את הסכמי הפעילות, האם יש צורך בביטחונות ומהן העמלות הכרוכות במסחר. וכמו בשוק המניות, ניתן בהחלט לפזר סיכונים על ידי השקעה בכמה מטבעות קריפטוגרפיים בו זמנית. נציין כי האמור לעיל מוגש לידיעה בלבד וכמבוא למשקיעים. למידע נוסף בנושא מסחר בקריפטו

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך עובד בלוקצ'יין
תוהים מה זה בלוקצ'יין ורוצים להבין טוב יותר במה מדובר? ובכן, מדובר בבלוקים במחשב שמכילים כמות מסוימת...
קרא עוד »
אפר 25, 2021
אבני חן נסתרות של השקעות גרמניות
נוף ההשקעות של גרמניה ידוע בזכות הכלכלה האיתנה ואקלים ההשקעות היציב שלה. עם זאת, מעבר לתכונות הידועות...
קרא עוד »
אפר 29, 2024
עורך דין פשיטת רגל
עורך דין פשיטת רגל הוא סוג של עורך דין המתמחה בהיבטים המשפטיים של הגשת פשיטת רגל, לרבות הכנה והגשת...
קרא עוד »
ינו 16, 2023