מדריך השקעות קריפטו למתחילים  

ביטקוין זה כבר מזמן לא מטבע קריפטוגרפי יחיד, למרות שהוא עדיין המפורסם ביותר. גם לא אתריום. יש כיום אלפים רבים של מטבעות וטוקנים, אך לא כולם מעניינים להשקעה בדיוק באותה המידה. כדי להבין ולדעת יותר, אנו מגישים מדריך השקעות קריפטו שנוגע בכל הנקודות החשובות. 

בדקו וותק ושווי שוק נוכחי 

לפני שנמשיך, שימו לב שאף אחד לא יכול להבטיח איזה מטבע צפוי בקרוב לנסוק ואיזה צפוי לצלול, אך יש נתונים בדוקים שתוכלו לברר. לפני השקעות קריפטו, תוכלו לאסוף שני נתונים מרכזיים והם – הוותק של המטבעות ושווי השוק הנוכחי של המטבע. ככל שמטבע נחשב לוותיק יותר, כך הסיכוי שהוא יעלם קטן. כמו כן, שווי השוק מלמד אתכם האם המטבע מושך תשומת לב. מטבע ששווי השוק שלו ניכר ויש לו וותק רב נחשב להרבה יותר מרכזי ביחס לאחרים. מטבעות שוליים שמונפקים חדשות לבקרים לא תמיד מתרוממים. 

עקבו אחת המטבע מבחינה היסטורית 

כדי ללמוד עוד על המטבע, תצטרכו לאחר קריאת מדריך השקעות קריפטו לאסוף נתונים נוספים. בדקו מה אומרים הגרפים לגבי התנהלות שווי המטבע על ציר הזמן. תוכלו בצורה כזאת לזהות אילו מטבעות נחשבים ליותר תנודתיים ואילו מטבעות קריפטוגרפיים נחשבים לפחות תנודתיים.

בדקו אילו בורסות או פלטפורמות פועלות בתחום 

אם תרצו לסחור ולהשקיע במטבע אחד או יותר מאחד, יתכן שתפנו לפלטפורמת מסחר מקומית או זרה. כדאי מאוד לברר לגבי הפלטפורמות הללו, לפני שתתחילו לסחור דרכן. בדקו את הסכמי הפעילות, האם יש צורך בביטחונות ומהן העמלות הכרוכות במסחר. וכמו בשוק המניות, ניתן בהחלט לפזר סיכונים על ידי השקעה בכמה מטבעות קריפטוגרפיים בו זמנית. נציין כי האמור לעיל מוגש לידיעה בלבד וכמבוא למשקיעים. למידע נוסף בנושא מסחר בקריפטו

כתוב/כתבי תגובה