מחיקת חובות – האם זה לא לכל אחד?

מחיקת חובות

כל אחד מאתנו יודע שהיחסים עם הבנק הם יחסים טובים עד אשר אנו באמת צריכים את הבנק מסיבה כלשהי ואז כנראה שהוא יפנה לנו עורף, יהפוך את עורו ויתייחס אלינו כאל לקוחות בעייתיים. כאמור, לכל אדם יכול לקרות מצב שבו יש מקרה חירום כלכלי בחייו והוא אפילו נוצר לפתע וללא התראה מוקדמת. כך למשל: לקוח גדול שעזב את הלקוח בעסק שלו וגרם להפסדים, טיפול רפואי יקר חס וחלילה שהיה צריך לממן, קנס גדול שהיה צריך לשלם ואפילו פיטורין מהעבודה בצורה מפתיע יכולה להיות בהחלט משהו שקורה להרבה אנשים ופוגע בהם כלכלית. 

מה קורה במקרה כזה?

על אף שהתנהלו בצורה נהדרת לאורך השנים בחשבון אף תשלום לא חזר, לפתע החלו לחזור תשלומים בחשבון ובדיוק ברגע שאנו צריכים את מעט הגיבוי מהבנק הוא מפנה לנו עורף ומתייחס אלינו כלקוחות בעייתיים, מעביר ביקורת על ההתנהלות הפיננסית שלנו ומגביל אותנו בכל דרך אפשרית. כדור השלג עשוי להמשיך לגדול עד שנגיע למצב שבו כבר אין לנו לאן לרדת יותר כלכלית.

אז מה עושים במקרה כזה?

חשוב לפנות לעו"ד המתמחה בהסדרי חובות ותביעות מול הבנקים. הבנקים יראו שאתם פונים לעו"ד לקבלת עזרה מקצועית בתחום ומבינים שעורך הדין ימליץ לכם ככל הנראה להכריז על פשיטת רגל מה שיגרור הליכים משפטיים ארוכים שבסופם לא בטוח שהבנק גם ככה יקבל את הכסף שלו או חלק ממנו שהוא יכול לקבל כעת בהסדר מול הלקוח. עורך הדין המנוסה והמקצועי ידע לדבר מול הבנק ולייצג אתכם ואת המצב שלכם ויכוון להשיג לכם הסדר מחיקת חובות או לכל הפחות הסדר הפחתת התשלומים מול הבנק. ההסדר הריאלי ביותר יכול להיות למשל שכנוע של הבנק שעדיף לו לקחת סכום מסוים ולוותר על חלק מהחוב מאשר לקבל פחות מכך לאחר שנים ובמידה והלקוח יכריז על פשיטת רגל. במידה והבנק ישתכנע שהלקוח הגיע למה שהגיע בתום לב יש סיכוי גבוה שהבנק יסכים עם עו"ד של הלקוח ויגיע אתו להסדר חוב.

מחפשים עורך דין פשיטת רגל? צרו קשר >>>

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותך?

כללי
kobi

מה זה NFT?

תחום הקריפטוגרפיה, ההצפנה והמטבעות הדיגיטליים לא נח לרגע. הדבר החדש בתחום זה נקרא NFT. מדובר באסימון, ללא נוכחות פיזית אלא דיגיטלית. ואם זה מזכיר לכם

קרא עוד »