מקלחונים מעוצבים לאמבטיה – אל תגזימו 

בעידן הנוכחי אנחנו הפכנו להיות אנשים יותר, הרבה בשל המגוון הרחב של כמעט כל דבר. אחד מן התחומים שהראו התפתחות די מרשימה הוא של המקלחונים העשויים זכוכית, עם מבחר גדול של דגמים שמהם ניתן להתאים את המקלחון האישי בצורה הכי טובה.
ישנם מקלחונים חזיתיים, מקלחונים פינתיים ועוד…

 

כולם רוצים מקלחון גדול

הגודל אכן קובע, בייחוד כשרוצים להתקלח במקום שבו מרחב של תנועה מסייע להתקלח יותר בנוחיות מבלי להיתקל בדלת או במדף. ההעדפה הבולטת של בעלי דירה היא לוותר על האמבטיה אפילו כליל, וזאת על מנת להתקין מקלחון רחב ידיים שבו ניתן אפילו להתקלח ביחד, אם זה מה שרוצים. אבל, זה חשוב מאוד לוודא כי הבחירה הזו לא גורמת להוצאה כספית גבוהה יתר על המידה, והבחירה בגודל פוגעת בחלל שקיים לרשות ההתקנה של אזור רחצה. הגודל של המקלחון צריך להיות הולם את החלל ואת התנועה שרוצים לבצע בתוכו ומחוצה לו יחדיו. גם אם ממש רוצים מקלחון ארוך במיוחד, זה עדיף להתפשר לפעמים כדי לקבל חלל רחצה הגיוני ופרקטי בסופו של דבר.

 

לא משלמים יותר מאלף שקלים

לרכוש מקלחון זו הוצאה שאליה צריכים להוסיף את ההוצאה עבור ההתקנה עצמה. מלבד זאת, ישנן כל מיני תוספות שיכולות להעלות את ההוצאה כמו החלפה של המגבים התחתונים וכל חלק אחר שכבר עבר בלאי. לכן, זה כדאי מאוד להשקיע במקלחון איכותי ולא פחות מכך, אך בד בבד לוודא כי לא משלמים יותר מידי לשם כך. יש לא מעט דגמי מקלחונים שמגיעים בכל סוג של פתיחה וצורה, ועם מחיר שמעניק הנחה גדולה על המחיר המקורי. 

 

לא מוותרים על העיצוב

מקלחון בהחלט יכול להיות מעוצב, אבל המחיר של מקלחון מעוצב יכול להיות לפעמים כזה שלא שווה את העלות הגבוהה. בחינה של דגם קלאסי שיהיה שמיש לשנים ארוכות יהיה בחירה נבונה.
בקישור זה תוכלו להתרשם ממבחר מקלחונים מעוצבים!

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
באיזה מקרים אפשר לתבוע נזקי גוף?
באילו מקרים ניתן לתבוע בגין נזקי גוף? לחוק יש הגדרה רחבה של מהי פגיעה בגוף. פציעות אישיות הן אלו...
קרא עוד »
מרץ 20, 2023
מהו ביטוח תמ"א 38
פרויקטים מסוג תמ"א 38 נפוצים בכל רחבי הארץ, והרי שמטרתם העיקרית היא חידוש של בניינים ישנים והפיכתם...
קרא עוד »
יונ 28, 2020
למה רצוי להסתייע בעורך דין לעריכת חוזים?
כאשר יוצרים חוזים יהיה חשוב להבין כי במקרים רבים תהיינה פרצות מאוד משמעותיות אשר עלולות להביא להפרה...
קרא עוד »
מרץ 04, 2021