מקלחונים מעוצבים לאמבטיה – אל תגזימו 

architectural-photography-of-toilet-1571462 (1)

בעידן הנוכחי אנחנו הפכנו להיות אנשים יותר, הרבה בשל המגוון הרחב של כמעט כל דבר. אחד מן התחומים שהראו התפתחות די מרשימה הוא של המקלחונים העשויים זכוכית, עם מבחר גדול של דגמים שמהם ניתן להתאים את המקלחון האישי בצורה הכי טובה.
ישנם מקלחונים חזיתיים, מקלחונים פינתיים ועוד…

 

כולם רוצים מקלחון גדול

הגודל אכן קובע, בייחוד כשרוצים להתקלח במקום שבו מרחב של תנועה מסייע להתקלח יותר בנוחיות מבלי להיתקל בדלת או במדף. ההעדפה הבולטת של בעלי דירה היא לוותר על האמבטיה אפילו כליל, וזאת על מנת להתקין מקלחון רחב ידיים שבו ניתן אפילו להתקלח ביחד, אם זה מה שרוצים. אבל, זה חשוב מאוד לוודא כי הבחירה הזו לא גורמת להוצאה כספית גבוהה יתר על המידה, והבחירה בגודל פוגעת בחלל שקיים לרשות ההתקנה של אזור רחצה. הגודל של המקלחון צריך להיות הולם את החלל ואת התנועה שרוצים לבצע בתוכו ומחוצה לו יחדיו. גם אם ממש רוצים מקלחון ארוך במיוחד, זה עדיף להתפשר לפעמים כדי לקבל חלל רחצה הגיוני ופרקטי בסופו של דבר.

 

לא משלמים יותר מאלף שקלים

לרכוש מקלחון זו הוצאה שאליה צריכים להוסיף את ההוצאה עבור ההתקנה עצמה. מלבד זאת, ישנן כל מיני תוספות שיכולות להעלות את ההוצאה כמו החלפה של המגבים התחתונים וכל חלק אחר שכבר עבר בלאי. לכן, זה כדאי מאוד להשקיע במקלחון איכותי ולא פחות מכך, אך בד בבד לוודא כי לא משלמים יותר מידי לשם כך. יש לא מעט דגמי מקלחונים שמגיעים בכל סוג של פתיחה וצורה, ועם מחיר שמעניק הנחה גדולה על המחיר המקורי. 

 

לא מוותרים על העיצוב

מקלחון בהחלט יכול להיות מעוצב, אבל המחיר של מקלחון מעוצב יכול להיות לפעמים כזה שלא שווה את העלות הגבוהה. בחינה של דגם קלאסי שיהיה שמיש לשנים ארוכות יהיה בחירה נבונה.
בקישור זה תוכלו להתרשם ממבחר מקלחונים מעוצבים!

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותך?

הסמכה לתקן ISO 9001
כללי
kobi

הסמכה לתקן ISO 9001

הדרך להסמכה לתקן ISO 9001 מתחילה בפנייה אל חברה מקצועית שמתמחה בתחום ומלווה בהצלחה ארגונים ישראלים בדרכם אל הטמעה מוצלחת של התקן הבינלאומי במלואו. תהליך

קרא עוד »
דירות להשקעה הונגריה
כללי
kobi

דירות להשקעה הונגריה

לאחר תקופה של משבר כלכלי, שוק הנדל"ן האירופי חזר להיות חזק בשנים האחרונות. משקיעים בינלאומיים עדיין רוכשים דירות רבות ומתחמי נדל"ן גדולים ברחבי אירופה, כך

קרא עוד »