חיטוי לקורונה – איך עושים את זה בצורה נכונה

1253988-min

בשנת 2020 תיזכר בספרי ההיסטוריה, כשנת המגיפה הגדולה, שנת הקורונה. כל מה שציפינו, כל מה שתכננו, נאלצנו לדחות בגלל הקורונה. המגיפה אשר החלה בסין, התפשטה ברחבי העולם ואין אדם שלא הרגיש אותה, בין אם באופן אקטיבי, קרי כחולה, ובין אם באופן פסיבי, כתוצאה מסגרים, משברים כלכליים ומסיבות אחרות.

לצערנו, עדיין לא נמצא חיסון לקורונה ועל כן, הדרך שלנו להתמודד עם הבעיה היא רק באמצעות מניעה בשטח, במילים אחרות באמצעות חיטוי. לצד שימוש במסכות, כפפות ושמירת מרחק אחד מהשני.

חיטוי לקורונה יכול להתבצע ברמות שונות, בין אם זה בכל בית ובין אם זה בכל עסק וכן במרחבים ציבוריים. החיטוי נעשה על מנת למנוע מהנגיף לגדול ולצמוח על משטחים ובמקומות אחרים, אשר בעקבות זאת אנשים עלולים לחלות בנגיף. החיטוי מתבצע בשביל לאפשר שימוש באותם אמצעים או לפחות בשביל לשמור עליהם נקיים לגמרי.

 

כיצד מבצעים חיטוי בצורה נכונה

על מנת לבצע חיטוי לקורונה, יש תחילה לאבחן את המקום, להבין כיצד הוא בנוי ואיך אפשר להשתמש בו בצורה סדירה. לאחר מכן יש לבחון אילו חומרים יכולים להתאים, על מנת שיהיה ניתן לבצע חיטוי בצורה מקצועית ואיכותית, כך שהמקום אכן יהיה נקי ויחד עם זאת, החיטוי לא יפגע בדברים מסביב.

זו הסיבה שנהוג להשתמש בחומרי חיטוי ידידותיים לסביבה, חומרים שמבוססים על חומרים טבעיים ולא על חומרים כימיים כאלה ואחרים. צריך להדגיש, את החיטוי יש לבצע מספר פעמים ולא להסתפק בפעם אחת, כך אפשר לשמור על המקום נקי לאורך זמן.

כאמור, החיטוי יתבצע אך ורק על ידי אנשי מקצוע שיגיעו עם הציוד המתאים וכן יגיעו אל המקום לבושים בבגדים מתאימים לעבודות חיטוי.

 

למידע נוסף הכנסו: https://www.zisman-hadbarot.co.il/.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותך?