חלוקת רכוש בין בני זוג

חלוקת רכוש בין בני זוג

כאשר בני זוג עומדים בפני הליך גירושין, הם צריכים להביא בחשבון את הנושא של חלוקת הרכוש. צריך להבין כי חלוקת רכוש בין בני זוג זהו דבר שנוטה להיות לא פשוטה בכלל. כל צד יכול לטעון לבעלות על רכוש שנצבר במהלך או טרם הנישואין, ולעתים קרובות נוצרים סכסוכים.

לא בכדי רבים הם המקרים שבהם סכסוכים על חלוקת רכוש עוברים לבית המשפט. אם גם אתם נאלצתם להיקלע למצב של חוסר הסכמה בעניין, לא תהיה לכם ברירה אלא ליצור קשר עם עורך דין שיוכל לייצג אתכם ולעזור לכם במיצוי הזכויות.

אל תעשו צעד ללא עורך דין

עליכם לשים לב שאתם לא עושים שגיאה קרדינלית ומנסים לפעול על דעת עצמכם בלבד, מבלי שיהיה עורך דין שיוכל לייצג אתכם ולייעץ לכם לגבי חלוקת רכוש בין בני זוג וכל הסוגיות שקשורות בזכויות שלכם. רק כך תהיה לכם אפשרות לפעול בצורה יותר מושכלת ומבלי שתצטרכו לחשוש יותר מידי בסופו של דבר.

כאשר יש עו״ד מנוסה שבקיא בדיני גירושין, אשר עומד לצדכם, זה משהו שיכול לנסוך בכם ביטחון ולאפשר לכם לגמור עם הגירושין בצורה חלקה יותר ומבלי שתצטרכו לסבך את עצמכם יתר על המידה בסופו של דבר. כך שזה בוודאי יהיה נחוץ.

לפעמים אפשר להגיע להסכמה

יש גם מקרים שבהם בליווי של עורך דין גירושין בני הזוג מצליחים להגיע להסכמה ביניהם. תמיד רצוי להישאר אופטימיים בעניין ולנסות לסגור הכול מחוץ לבית המשפט. זה הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות. כמובן שאם יש מצב שבו פשוט אין הסכמה, אז לא תהיה לכם ברירה אלא לפנות לבית המשפט כדי להתקדם הלאה ולראות איך ניתן לסגור את כל העניין הזה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
צילום קווי ביוב – איך עושים את זה בצורה נכונה
אחד השינויים המשמעותיים ביותר שחלו בתחום האינסטלציה בשנים האחרונות, הגיע דווקא מתחום הצילום. על פניו...
קרא עוד »
ינו 10, 2021
מנהל שיווק משרות מקצועי – קוים לדמותו
כשמנסים להגדיר תפקיד של מנהל שיווק משרות מקצועי נתקלים באין ספור אפשרויות ומשימות אותן מבצע אדם אחד,...
קרא עוד »
אפר 25, 2022
מה זה PTSD ואיך מתמודדים עם זה?
הפרעת דחק פוסט טראומתית או בשמו האחר PTSD זהו מצב נפשי אשר מתרחש בקרב אנשים אשר סבלו מאירוע מסכן חיים...
קרא עוד »
ינו 03, 2021