האם אתה צריך יועץ פיננסי לעסק שלך?

1949189 (1)-min

ייעוץ פיננסי לעסק הוא אחד הדברים הטובים ביותר שאתם יכולים להעניק לעצמכם בכל שלב קיומו של העסק שלכם. באמצעות ייעוץ פיננסי תוכלו לנהל בצורה טובה יותר את כל ההיבטים הפיננסיים בעסק, לקבל החלטות פיננסיות מושכלות יותר, לשפר תא הרווחיות בעסק ולגלות עוד הרבה נקודות הנדרשות בשיפור כדי למקסם את פוטנציאל העבודה והרווחיות בעסק. לא בטוחים אם אתם צריכים יועץ פיננסי לעסק שלכם? הינה כמה נקודות על ציר הזמן העסקי שלכם שבהם אתם רוצים לבחון את האפשרות לשכור שירותי ייעוץ מקצועיים.

 

#1 – לקראת פתיחה של עסק חדש?

לקראת הפתיחה של העסק החדש שלכם יהיה עליכם לקבל החלטות רבות: החל מעלויות ההקמה הראשוניות, רכישת ציוד, שכירת מקום ועד ליצירת שת"פ, הסכמים, גיוס עובדים ועוד. מדובר בהליך ראשוני שכולו הוצאות עוד לפני שהעסק התחיל לעבוד בכלל. בשלב הזה של העסק מרבית בעלי העסקים נוטים להתפזר בשל ההתלהבות הראשונית הממלאת אותם כשהם רק הקימו את עסק חלומותיהם. זה הזמן הכי רגיש שבו צריך להתנהל בצורה נכונה.

 

#2 – העסק עובד על אבל לא מרוויח מספיק?

אם העסק קיים, שורד ומרוויח מעט אבל לא מספיק הרי שתצטרכו לבצע כמה התאמות, כמה סינונים וכמה שינויים שיעזרו לכם לשפר את הרווחיות בעסק. כדי לקבל החלטות כאלה יש לבצע ניתוח מעמיק של ההיבטים הפיננסיים השונים בעסק תחילה ועדיף מול יועץ עסקי.

 

#3 – העסק בצמיחה אבל חושש מההוצאות הקרובות?

גם עסקים בצמיחה זקוקים ליועץ פיננסי. דווקא בעת הצמיחה שבו העסק מרוויח כסף ורוצה להתפתח ולצמוח יכנסו התחייבויות חדשות: מציאת עובדים חדשים והתחייבות למשכורות נוספות, הרחבת המשרד, פתיחת סניפים חדשים, רכישת סחורה חדשה, יצירת שת"פ חדשים ועוד. חשוב לקבל החלטות אלו בצורה מושכלת ונכונה ושיהיה יועץ פיננסי שילווה אתכם לאורך התהליך.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותך?

תקני איזו
כללי
kobi

תקני איזו – תנו להם צ'אנס

גם אם אתם לא מכירים את ארגון ISO הסירו דאגה מליבכם. לא כולם מכירים אותו. זהו ארגון בינלאומי שכל המטרה שלו היא הגדרה של תקן

קרא עוד »