דגשים לרכישת Electric Bicycle ברשת

אופניים חשמליים

בערים פקוקות כמו בישראל, כשאפילו לאופנועים קשה להשתחל בין כלי הרכב על הכביש, אופניים חשמליים הפכו לפתרון נוח. בין אם אתם סטודנטים שממהרים לשיעור באוניברסיטה, הורים שמסיעים ילדים אל הגן, או סתם לא רוצים להידחק בין זיעה של אחרים באוטובוסים העמוסים לעייפה – זהו כלי הרכב היעיל ביותר עבורכם. אולם מדובר במוצר לא זול, שכמו כמעט כל דבר אחר, ניתן למצוא מוצרים זולים יותר ברשת.

 

למה צריך לשים לב ברכישה באינטרנט

למרות שתחום הקניות אונליין, הפך למבוקש בקרב רבים, עדיין יש לא מעט דגשים שיש לשים לב אליהם. מלבד זאת, רכישת אופניים חשמליים היא עניין מורכב. כשאתם רוכשים בחנות אתם יכולים לוודא התאמה לגילכם, לגובה ולמשקל שלכם, להתאים את הכיסא, וכן לבצע נסיעת מבחן. לא תמיד אתם יודעים בדיוק מה אתם מחפשים ואין לכם את הניסיון והמידע כדי להגדיר את הצרכים שלכם ובהתאם לכך את מפרט האופניים.

 

אבל גם לכך יש פתרונות. ניתן לגשת למספר חנויות הקרובות לביתכם ולהתנסות ברכיבה. לבדוק את המידות שהתאימו לכם ואת המפרטים של הדגמים השונים. בצעו נסיעת מבחן למספר זוגות אופניים חשמליים והשוו איזה מהדגמים היה הנוח ביותר עבורכם. לאחר מכן גלשו ברשת וחפשו האם ניתן למצוא את אותו הדגם במחיר נמוך יותר מזה שהוצע לכם. גם אם אין את אותו הדגם בדיוק, כעת יש ברשותכם הידע בנוגע למפרט שמתאים לכם, ותוכלו למצוא דגם שונה אך עם מפרט דומה, באופן מותאם עבורכם.

 

קהל נוסף שמומלץ עבורו לחפש אופניים חשמליים ברשת, הוא אלה שכבר יש להם אופניים חשמליים ומחפש לרכוש זוג חדש. אתם כבר מכירים את הדגם המומלץ לכם, את גובה האופניים והמפרט ולמעשה יכולים לדלג על כל שלב הבחינה ולדלג ישר אל השוואת המחירים. חפשו דגם דומה ואם מדובר בדגם ישן שעליו רכבתם – בדקו את הדגמים החדשים מאותה החברה. כך תוכלו לחסוך מאות שקלים ברכישת אופניים חדשים.

שימו לב: ישנה חובה להצטייד בקסדה, וכן – גם ברכיבה על אופניים חשמליים.

 

מה צריך לבדוק כשרוכשים אופניים חשמליים

בין אם אתם רוכשים זוג חדש באינטרנט או בחנות פיזית, ישנם מספר דברים שאתם חייבים לבדוק:

 

  • מבנה אופניים וצבע.
  • מבנה שילדה: ישר או מעוגל? מבנה ישר יוצר גודל קטן יותר ומבנה מעוגל יוצר מבנה רחב וארוך יותר.
  • מפרט מכני: כולל מערכת ברקסים ובלמים, מערכת הילוכים איכותית, תאורה קדמית ואחורית לטובת נראות מיטבית בהתאם לחוק.
  • צבע האופניים: אופניים כהים נראים פחות טוב בלילה ובהירים נראים באופן ברור יותר. כך או כך, מומלץ להוסיף לאופניים מחזירי אור ולרכוב עם אפוד זוהר וקסדה מוארת בלילה לבטיחות מקסימלית.
  • מפרט חשמלי: הסוללה – כמה מתח (כוח) וזרם (טווח נסיעה), המנוע, הגיר, מערכת בקרה איכותית לבקרה על התהליכים החשמליים.

 

הקפידו לשמור על הוראות החוק

בכל מדינה ישנם חוקים שונים באשר לאופניים חשמליים, סוג המנוע, גודל האופניים, והמהירות המקסימלית המותרת. כשרוכשים אופניים חשמליים באינטרנט מחו"ל, היצרנים לא תמיד מודעים לכל החוקים, מה גם שהם משתנים מעת לעת. לכן לפני שאתם מזמינים באינטרנט אופניים חשמליים, מומלץ מאוד לוודא שהמנוע מתאים לדרישות החוק בארץ. החוקים נמצאים באתר משרד התחבורה וניתן לקבל את החוק בכל אחד ממשרדי הרישוי הפרושים ברחבי הארץ.

 

אם תשקיעו זמן בבדיקה ובמחקר לסוג האופניים והמפרט המתאים לכם, רכישת אופניים חשמליים ברשת עשויה לחסוך לכם סכום כסף לא מבוטל.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותך?

ייעוץ לבנייה ירוקה
כללי
kobi

לבנות נכון – לבנות ירוק

אפשר להגיד שבנייה ירוקה היא כבר מזמן לא טרנד חולף ושהיא ממש פה בשביל להישאר, מעודדת את העולם ללכת בדרכיה. הבנייה הירוקה לא מיטיבה רק

קרא עוד »