אלי רחמין – איך קונים כונן קשיח למחשב

אלי רחמין – איך קונים כונן קשיח למחשב

איך בוחרים כונן קשיח למחשב נייד או נייח? כיצד יש לבחור מחשב באופן כללי ומהם המרכיבים שכדאי שיהיו בו? על כל אלה, ינסה אלי רחמין לענות ביתר שאת. במאמר זה, נביא גם טיפים לקניית דיסק וכונן קשיח למחשב.

אלי רחמין – איך קונים כונן קשיח למחשב 

אם עוד לא הכרתם את אלי רחמין, אחד מבכירי טכנאי המחשבים שיש לנו בארץ, נראה שאתם לא באמת מכירים טכנאי מחשבים מקצועי מהשורה הראשונה.

אלי רחמין מסביר לנו במאמר זה, כיצד נוכל לבחור כונן קשיח טוב למחשב שלכם. הוא טוען שחשוב שהכונן קשיח יהיה מהפירמה הנכונה, והעלות שלו יכולה להעיד על כך. 

באופן כללי יותר, תשאלו את המוכר בחנות המחשבים על הכונן שהוא מוכר לכם ולאילו צרכים אתם צריכים אותו.

בחירת כונן קשיח 

החדשות הטובות לגבי בחירת דיסק קשיח, הן שקל להשיג דיסק וכונן קשיח טוב בימינו. המותג שאנו בדרך כלל משתמשים בו וממליצים עליו, זמין באופן נרחב בחנויות מקוונות ומחירו תחרותי. 

בהתבסס על הניסיון שלנו, דיווחים מקוראינו ודיונים עם חברות לשחזור נתונים, אנו מאמינים שכונני Seagate אמינים יותר ממותגים אחרים. כונני Seagate שקטים, פועלים בצורה מהירה ויש להם אחריות ארוכה יותר מרוב הדגמים המתחרים. 

איך לבחור דיסק קשיח ממותגים 

חלק מבחירת דיסק קשיח, נובע ממהירותו ומגודלו. המהירות של הכונן קשיח, מסביר אלי רחמין, צריכה להיות אם לא תמיד הטובה ביותר בקטגוריה, אז בינונית או טובה יותר.

עם זאת, ההבדלים בין המותגים אינם עצומים, בין אם באמינות, במהירות, ברמת הרעש או בכל היבט אחר של ביצועי הכונן הקשיח. אז עשו את הבחירה הנכונה.

כתוב/כתבי תגובה