מדביר בבת ים

1984836-min

מחפשים מדביר בבת ים? הבית שלכם מלא במזיקים וזוחלים ואין לכם מושג כיצד להיפטר מהם? בדיוק בשביל מקרים כאלה הכנו עבורכם את המאמר החשוב הבא, שייתן לכם יותר טיפים על בחירת מדביר באזור המרכז ובת ים בפרט.

 

מדביר בבת ים

הנה עובדת חיים פשוטה; מזיקים תמיד ימצאו את הדרך לביתכם. לא משנה אם הוא נקי או שלא ראה מגב או מטאטא במשך שבועות, חרקים, מכרסמים וצבא של חיות קטנות אחרות יהפכו את חלל המגורים שלכם לבית האישי שלהם.

ארבעת הקירות שלכם הם כמו חנות מכולת למזיקים ביתיים נפוצים. אם לא תרחיקו אותם או תעצרו אותם במסלולם, הם עלולים לגרום נזק רב לבריאות ולרכוש. להלן כמה סיבות מדוע חשוב להדביר מזיקים:

 

מזיקים מביאים מחלות

בנוסף להיותם מטרד ולא רצויים, מזיקים נושאים מחלות שעלולות להזיק לכם ולמשפחתכם. יש המעבירים אותם על ידי נשיכה או עוקץ ואילו אחרים, מרימים ונושאים טפילים וחיידקים הגורמים למחלות.

הם מזהמים משטחים בקלות עם חלקי גופם, הפרשתם ושערותיהם. כדי לתת לכם מושג, הנה כמה מהמחלות הנפוצות הנגרמות על ידי חיות מחמד ביתיות.

  • זבובי הבית, עלולים לגרום לדיזנטריה וסלמונלה, ולהרעלת מזון.
  • מחלות המועברות דרך יתושים, מביאות קדחת, וירוס יער הברמה ועוד מחלות לא נעימות. התסמינים כוללים כאבי ראש, עייפות, חום, פריחות בעור וכאבי מפרקים.
  • חולדות, עכברים ומכרסמים אחרים, נושאים המון מחלות שמזיקות לבריאות האדם. הם כוללים סלמונלה, לפטוספירוזיס ומחלת וייל.

 

שירות הדברה

אם יש לכם את כל הסימנים המעידים על הימצאותם של מזיקים כאלה ואחרים, אנחנו ממליצים לכם לשכור חברת הדברה איכותי ומקצועית כדי שתוכלו להדביר את הסביבה שלכם בצורה הסטרילית והנקייה ביותר.

 

פנו עוד היום לחברת זיסמן הדברות.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותך?

כללי
kobi

מהו היטל השבחה?

כל בעל נכס כלשהו (לרבות דירה או קרקע) הפועל לטובת העלאת הערך הנכס על ידי זכויות בנייה מורחבות ואישורים מטעם הוועדה לתכנון ובנייה המקומית –

קרא עוד »