קרמים לפנים

קרם פנים הוא טיפול המשמש לטיפול או מניעת בעיות עור. הוא מוצר מגן ולחות, המסייע לשפר את מראה העור שלך. הקפידו להשתמש בקרם פנים המכיל חומרי לחות ומרככים. מרכיבים אלו עוזרים להפוך את העור ללח יותר ולכן משפרים את מצב העור.

קרמים לפנים נפוצים ביותר ומקובלים בחברה של ימינו ותמצאו אותם באתר westock. הם משמשים לכל דבר ממניעת קמטים, למניעת אקנה ותיקון עור שבור.

הם מגיעים בדרך כלל בצבעים בהירים או כהים, כך שקל למזג אותם לגוון העור שלך ולהסתיר את כל הפגמים בקלות.

קרם לחות לפנים זמין בצורה נוזלית, קרם או ג'ל. הסוג הנוזלי של קרם הפנים נספג במהירות כדי להפיק את השפעתו באופן מיידי בעוד שלאחרים לוקח זמן לספיגה אך עדיין יכולים להיות יעילים. קרם מרקם ג'ל עובד בצורה הטובה ביותר עבור סוגי עור שמנוני למשל, מכיוון שהוא נספג בדיוק כמו נוזל. הוא גם אידיאלי עבור כל סוגי העור, אפילו לבעלי עור נוטה לאקנה, אשר עשוי להיות בעל רגישות מועטה למוצרים אלו.

הוא אינו מכיל מרכיבים כימיים ומתאים לשימוש ביום ובלילה. ניתן להשתמש בצורת הסרום על הפנים מדי לילה או על כל הגוף. הסרום אינו קומדוגני ומתאים לעור רגיש. הסרום נבדק על סוגי עור שונים, כולל עור רגיש ונוטה לאקנה. לסרום יש גם ניחוח קליל.

אז כיצד יש להשתמש בקרם לפנים?

יש למרוח את הסרום מקצות האצבעות ולהחליק בעדינות על העור ולהימנע מאזור העיניים, מכיוון שהוא עלול לגרום לגירוי. ניתן להשתמש במוצר כל לילה או בעת הצורך לטיפוח העור. יש לשטוף במים לאחר המריחה ואל להתאפר מעליו, שכן הדבר יגביר את כושר הבישום שלו.

ניתן לרכוש קרמים לפנים ללא מרשם רופא, שכן רוב האנשים המשתמשים במוצרים אינם חווים תופעות לוואי.

 

כתוב/כתבי תגובה