מרפאה וטרינרית פלורנטין בתקופת הקורונה

1268662-min

תקופת הקורונה שינתה, כפי שאנחנו יודעים, את שגרת חיינו מהקצה אל הקצה. ממצב בו יכולנו להסתובב חופשי, בלי שום מגבלה, להתנייד, לעבוד, ללמוד, לבלות, לעשות כל דבר ללא הפרעה, הרי שהמגיפה אילצה אותנו להתמודד עם מגבלות רבות, שקשורות בעיקר לתנועה ולמרחב בו יכולנו לשהות ויתרה מזו, מגבלות של עיסוקים.

כפי שאנחנו יודעים הרבה מקומות עבודה נאלצו לסגור את שעריהם, ולו באופן זמני, ואנחנו הלקוחות צריכים לחפש פתרונות, בין אם זה דרך משלוחים, הזמנות לבית, שירותי אונליין ועוד.

מי שלא שינה את שגרת התנהלותו באופן מלא, הם הווטרינרים והמרפאות הווטרינריות. בדומה לרופאים, הרי שווטרינרים נחשבים עובדים חיוניים. כלומר הם יוצאים מן הכלל בשוק העבודה, ויש להם אפשרות לעבוד, גם אם לא באופן שוטף כמו שנהוג בימים רגילים. הסיבות לכך ברורות, ראשית, בעלי כלבים וחתולים או חיות מחמד אחרות, תלויים בהם לצורך בריאות של חיות המחמד שלהם, שנית, ווטרינרים יש להם השפעה גם על הבריאות של האנשים, על הבריאות של הסביבה במצבים מסוימים, ועל כן אי אפשר למנוע את עבודתם.

 

כיצד מרפאת פלורנטין עובדת בימי הקורונה

בדומה למרפאות אחרות, הרי שגם מרפאת פלורנטין מספקת שירותים בימי הקורונה, בהתאם להנחיות משרד הבריאות והממשלה. צריך לומר, ההנחיות משתנות מעת לעת, בהתאם למצב של התחלואה בישראל ובהתאם להמלצות הצוותים המקצועיים, במטרה להתמודד עם הבעיה בצורה נכונה.

בעיקרון, טיפולים שגרתיים, רגילים אינם מתבצעים, מה שכן, טיפולי חירום מתבצעים, הן במרפאות והן במסגרת ביקורי בית אם יש צורך. כמו כן, אפשר לקבל ייעוץ טלפוני, ייעוץ באינטרנט, וכן בדרכים אחרות. הווטרינרים תמיד ישמחו לעזור, לייעץ ולענות על כל שאלה שקשורה לחיות מחמד, כך או אחרת.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותך?