איפה קונים את המתנות הכי שוות לעובדים ולעובדות שלכם?

בימי חגים, במסיבות חברה ובמועדים מיוחדים – חלק מהחברות בוחרות להעניק מתנות שוות לכל העובדים שלהן, בעוד שאחרות בוחרות לתת מתנות יקרות יותר לעובדים נבחרים. הדבר החשוב ביותר הוא שלחברה יש מטרה ספציפית בראש כשהם מחליטים כיצד הם רוצים לתת מתנה לעובדים שלהם.

אבל עם כל האפשרויות שישנן כיום – לא תמיד קל למצוא את המתנה המושלמת עבור העובדים שלך. הסיבה לכך היא שיש להם תחומי עניין והעדפות שונות. לדוגמה, ייתכן שהעובד שלך ירצה לקנות מתנה כמו פעילות שיוכל לבצע עם הילדים שלו בעוד שאחר יכול להעדיף מחשב נייד חדש או שובר שי לחג.

כדי להקל עליכם, ריכזנו עבורכם רשימה של כמה מהמקומות הטובים ביותר בהם תוכלו לקנות מתנות לעובדים השוות את ערכן: 

אתר מתנות לעובדים ומארזי שי – בחרו אתר עם מארזי מתנה שיש יש מגוון רחב של אפשרויות בכל הנוגע להענקת מתנות לחנוכה לעובדים (או לכל חג אחר) שלך. כאשר אתה בוחר בקבוק יין או מארז אוזני המן, כדי להתאים את המתנה  לחג או למועד לאירוע על לכל מה שאתה מנסה לעשות.

חיפוש מתנות עם תרומה לחברה – כדי שזה לא יהיה בזבוז כסף, צריכה להיות איזושהי מטרה או תועלת שהחברה רוצה שהעובדים שלה יזכו מהמתנה. יש מתנות שאתה יכול לקנות שישמשו כתרומה חלקית או מלאה לאנשים נזקקים או עם צרכים מיוחדים. 

אתרים של כרטיסי מתנה – כרטיסי מתנה הם תמיד בחירה טובה מכיוון שהם נותנים להם אפשרויות לגבי מה שהם רוצים לרכוש.

לסיכום מתנה לפסח לעובדים (או כל חג אחר) שהכי שווה לעובדים שלך היא זו שגורמת להם להרגיש מוערכים ומוערכים. חשוב לזכור שמתנה היא לא רק מתנה – היא גם השקעה בחברה שלכם ובסביבה. לכן, אם אתה רוצה להשקיע בעובדים וליצור מקום עבודה חיובי, אז יהיה זה חכם להשקיע במתנות מתחשבות כמו אוכל או חוויות, במארזים או תרומה לקהילה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה כדאי להיעזר בעורך דין כדי להוציא רישיון קבלן?
הוצאת רישיון קבלן כרוכה בעמידה במספר רב של קריטריונים שונים וזאת תוך כדי התעסקות עם גורמים...
קרא עוד »
יונ 10, 2021
5 טיפים לבחירת מגשי אירוח לאירועים
בלא מעט אירועים יש קייטרינג שבנוי על מגשי אירוח, כשהתחום הזה של מגשי אוכל לאירוח הפך ונעשה הרבה יותר...
קרא עוד »
נוב 24, 2019
הסמכה לתקן ISO 9001
הדרך להסמכה לתקן ISO 9001 מתחילה בפנייה אל חברה מקצועית שמתמחה בתחום ומלווה בהצלחה ארגונים ישראלים...
קרא עוד »
ינו 17, 2021