המתנות הכי שוות לעובדים ולעובדות

עוד מעט יגיע חג פסח וכחלק מההכנות שעושים מקומות עבודה שונים לקראת החג, נוהגים מעסיקים ומנהלים רבים לחפש מתנות לעובדים ולעובדות שלהם. מדי שנה, נהוג לתת מתנות לחגים באחד משני המועדים אם לא בשניהם, ראש השנה ופסח. המטרה היא לקנות מתנות ייחודיות, מתנות שישרתו את העובדים ויאפשרו להם ליהנות מהם, בין אם זה לזמן קצר ובין אם לזמן קבוע. 

היום אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של מקומות בהם ניתן לרכוש מתנות שוות לעובדים ולעובדות. החוכמה היא לא רק למצוא מקומות שמוכרים מתנות, אלא גם לדעת אילו מתנות יכולות להתאים להם, מתוך כוונה שהם יוכלו להשתמש בהם לאורך זמן. 

כמו כן, אפשר למצוא באתר https://www.nona-gift.com למשל מגוון מתנות בעלות ייחוד, לא רק בהיבט של השימוש אלא גם בהיבטים אחרים. למשל, מתנות בעלות ערך חברתי, מתנות בעלות ערך סביבתי ועוד. אנחנו יכולים למצוא עוד דוגמאות שיכולות גם לשרת את העובדים וגם להתאים למוניטין של החברה. 

איך רוכשים מתנות שוות?

ראשית, אנחנו צריכים לשאול את עצמנו האם המטרה היא לרכוש מתנות שיתאימו לכלל העובדים והעובדות או לחפש סוגים שונים של מתנות ולנסות לבצע את ההתאמות הנדרשות. 

שנית, אנחנו צריכים לבחון מה כל מתנה משרתת, מה בדיוק היא יכולה לספק לכל אחד מהעובדים והעובדות. למשל, אם אנחנו רוצים להציע להם מתנה שתשרת אותם בחג עצמו או מתנה שתשרת לאורך כל השנה. אפשר למצוא מגוון רחב של מתנות אשר יכולות להתאים לאורך כל השנה ולא ספציפית לחג כזה או אחר. 

שלישית, אפשר למצוא מתנות בעלות סממן אישי. כלומר מתנות שישרתו ספציפית את העובדים ולא מעבר לכך. דברים שאפשר שיעשו בהם שימוש לצרכיהם האישי מתי שירצו. 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אם יש לכם קצת כסף בחיסכון – תשקיעו בנדל"ן
כולם יודעים כי צריכים לחסוך, וכל אחד חוסך כפי יכולתו. יש כאלה שמצליחים לחסוך בחייהם מיליונים שאותם הם...
קרא עוד »
מרץ 29, 2019
איך לבחור מצעים למיטה לפי עונות השנה
אם יש משהו שניתן לקבוע בצורה נחרצת על מדינת ישראל זה העובדה כי עונות השנה בה מאוד ברורות. בישראל אנחנו...
קרא עוד »
נוב 21, 2018
איפה קונים את המתנות הכי שוות לעובדים ולעובדות שלכם?
בימי חגים, במסיבות חברה ובמועדים מיוחדים - חלק מהחברות בוחרות להעניק מתנות שוות לכל העובדים שלהן,...
קרא עוד »
מאי 09, 2023