השתלת שיער: מה חשוב לקחת בחשבון בטרם התהליך?

השתלת שיער

השתלת שיער מהווה את הפתרון הטוב ביותר בעבור אלו אשר סובלים מהתקרחות או אובדן שיער משמעותי. מה חשוב לקחת בחשבון בטרם מתחילים בתהליך? להלן המדריך המלא.

השתלת שיער: רגע לפני, מה חשוב לדעת?

טיפול השתלת שיער מהווה כיום את האלטרנטיבה הטובה ביותר לצורך קבלת שיער מלא, לאור אובדן שיער כתוצאה מטיפולים רפואיים או מהתקרחות ו/או אובדן שיער משמעותי. אם בעבר הטיפול היה טיפול מורכב מבחינת ההתאוששות וההחלמה, כיום ישנן טכניקות ייחודיות – DHI או FUI אשר מאפשרות לבצע השתלת שיער באופן יעיל, כאשר אחוזי ההצלחה של הטיפול הם גבוהים מאוד ועומדים על למעלה מ 90%. מדובר בטכניקות אשר מבוססת על שימוש במחטים זעירות אשר מחדירות את זיק השיער אל הקרקפת, לא רק לאזורים קטנים של התקרחות אלא לאזורים גדולים בהם יש צורך להשתיל את השיער. על מנת לבצע את הטכניקה הזו נדרשת מיומנות ומקצועיות מהשורה הראשונה. משום כך, אם אתם שוקלים לבצע טיפול להשתלת שיער, חשוב לבחון את הרקורד המקצועי של הרופא המטפל, ולשאול שאלות אשר יאפשרו לכם לקבל את המענה הנדרש הן מבחינת המחיר, תהליך השתלת השיער וכן זמן ההתאוששות. בנוסף, מומלץ לבחון ברשת אודות המלצות אודות הרופא המטפל, כמו גם לבחון תמונות לפני ואחרי

למי מתאים טיפול השתלת שיער ומהי העלות?

טיפול השתלת שיער מתאים הן לנשים והן לגברים אשר סובלים מהתקרחות או מאובדן שיער משמעותי. העלות של הטיפול משתנה, אולם ניתן לומר כי באמצעות יצירת קשר עם מרפאה בטורקיה ניתן להוזיל באופן משמעותי בעלויות, וזאת לאור העובדה כי טורקיה נחשבת כיום למעצמה עולמית בתחום. גם בישראל ישנם רופאים אשר התמחו בתחום של השתלת שיער, ולכן מדובר בעלויות אשר יכולות להגיע גם ל 20,000 ₪-30,000 ₪ בעבור הטיפול, ולכן המרפאות בטורקיה זוכות לתהודה רחבה בשל המחירים הנוחים כמו גם אפשרות לקבלת חבילה הכוללת מלון ברמה של חמישה כוכבים וכן צוותים רפואיים אשר מעניקים סיוע לאחר הטיפול, כל זאת כאמור במחיר אשר נמוך בחצי מאשר בישראל.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותך?