תיקון ניאגרה סמויה – מה צריך לדעת?

תיקון ניאגרה סמויה - מה צריך לדעת?

כאשר מתעוררת תקלה בבית, מכל סוג שהוא, לא פעם עולה השאלה האם לקרוא לאיש מקצוע מוסמך האמון על תיקון תקלות מסוג שכזה, או לעשות זאת בעצמכם. במקרים בהם מדובר בתקלה פשוטה ונפוצה אנו נוטים לטפל בה בעצמנו (אם כי עדיין חשוב מאד לוודא כי אתם מבינים את תהליכי העבודה וכי אתם מכירים היטב את המערכת שלכם).

אך במיוחד במקרים של תקלות מורכבות יחסית, או כאלה המתעוררות במערכות רציניות יותר כמו ניאגרה למשל – ובמיוחד ניאגרה סמויה – חשוב לקחת בחשבון מספר משתנים. לפניכם מדריך מקוצר עם כללי אצבע בכל הנוגע למקרים של תיקון ניאגרה סמויה שוואב או כל דגם אחר.

איך תמנעו את התקלה?

כידוע, מומלץ באופן גורף לשמור על כללי התחזוקה והניקיון בכל מערכת ניאגרה שהיא – החל מהדאגה לניקוי מאבנית ועד לשמירה על חלקי החילוף השונים. אך במיוחד כאשר מדובר על ניאגרה סמויה חשוב להקפיד על ניקיון תמידי, כמו גם הבחירה בחלקי החילוף הנכונים והמדויקים למערכת שלכם. אל תתפתו לרכוש חלקים זולים יותר, או אפילו איכותיים ובמחירים מקבילים לאלה שאתם זקוקים להם, כיוון שרק השמירה על חלקי החילוף הנכונים (והחלפתם בזמן כמובן) תבטיח איטום הרמטי, העדר שחיקה בין החלקים השונים ובכלל תפקוד יומיומי תקין ואיכותי.

כמה זה בכלל עולה?

תיקון ניאגרה סמויה סניט אינו מצריך שבירה של הקיר והאריחים כלל, ברובם ככולם של המקרים. כאמור, כל עוד תקפידו לתחזק כראוי את המערכת ותוודאו כי כל החלקים בה תקינים ופועלים כראוי, אין סיבה שתזדקקו לשבירה של הקיר. עם זאת, לעתים רחוקות ולרוב בשל תקלות חריגות יהיה צורך לשבור את הקיר, וכך עלות התיקון עשויה לעלות מעל אלף שקלים – בשל הצורך להזמין אנשי מקצוע נוספים מלבד השרברב, לתיקון או טיוח ובנייה מחדש של הקיר.  בכל הנוגע לתיקוני נזקים פשוטים יחסית, עלות התיקון אמורה לעלות כמה מאות שקלים בודדים, בהתאם לתקלה ולסוג הטיפול בה כמובן.

 

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותך?

איך בודקים דירוג אשראי
כללי
kobi

איך בודקים דירוג אשראי?

בעבר, כל בנק או ספק שירותים פיננסיים היה מבצע חישובים והערכות משלו, על מנת לקבוע סוג של דירוג אשראי פנימי לכל לקוח. כיום, מוגדר כי

קרא עוד »
משכנתא הפוכה
כללי
kobi

משכנתא הפוכה

משכנתא הפוכה מספקת לאנשי גיל הזהב את כל מה שהם צריכים כדי להתכלכל בכבוד ולהעלות את רמת החיים שלהם באופן משמעותי. כיצד זה עובד? בקרב

קרא עוד »