איך אדע שאני זכאי להחזרי מס? הכל על זכאות להחזרי מס

1950290-min

לא מעט אנשים זכאים להחזר מס. גם אם אתם חוששים לבדוק זכאות להחזר מס שכן, אתם חוששים שלאחר בדיקה יתגלה שאתם צריכים להחזיר כסף למס הכנסה, חשוב מאוד שתדעו שלרוב הטעויות מס הן לזכות האדם ולא לחובתו ועל כן, כדאי מאוד שתבדקו אם מגיע לכם החזר מס הכנסה מדי שנה בשנה, או לפחות מדי כמה שנים. את בדיקת החזר מס ניתן לבצע עד שש שנים אחורה.

 

איך תדעו שאתם זכאים להחזר מס?

על אף שמרבית הפעמים בלתי אפשרי לדעת בוודאות כי ישנה זכאות להחזר מס וזאת בשל העובדה שמי שקובע את הזכאות הוא מס הכנסה. יחד עם זאת, בהחלט תוכלו לשער האם מגיע לכם החזר מס. כך לדוגמא: אם עברתם לעיר בפריפריה שבה יש מס מופחת או אין תשלום מס יתכן שמגיע לכם החזר מס בשל העובדה שמקום המגורים לכם לא עודכן בזמן או שלא עודכן כלל, אם עברתם ממקום עבודה אחד לאחר ודרגת השכר שלכם השתנתה יתכן מאוד שמגיע לכם החזר מס, אם נולד לכם ילד חדש, אם פוטרתם מהעבודה שלכם וחתמתם אבטלה ועוד מגוון רחב של מקרים יזכו אתכם לרוב בהחזר מס שכן, לרוב באמצע שנת מס, לא מדווח על השינוי שהאדם עבר ובהתאם לכך, אין שינוי בתשלום המס שהוא משלם. לכן, לאחר שיעודכנו כל השינויים האדם יקבל החזר מס שמגיע לו.

בקשה להחזר מס כיום ניתן להגיש בצורה קלה, יעילה ומקצועית על ידי חברה העוסקת בתחום. הגשת הבקשה על ידי חברה מקצועית העוסקת תסייע לכם לקבל את החזר המס שמגיע לכם תוך פרק זמן קצר.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותך?