איך מחליטים איזה נכס מניב להשקעה מתאים לכם בתל אביב?

אין ספק כי נכסים מניבים הפכו בשנים האחרונות להשקעה מועדפת, תל אביב מרכז הארץ נחשבת בין המקומות היקרים ביותר לרכישת נכסים ועדיין ניתן למצוא לא מעט סוגים של נכנסים להשקעה אשר ייצרו הכנסה מניבה לאורך השנים. החלטה לגבי הנכס המתאים לכם צריכה להישען על שני שיקולים מרכזיים:

  1. מה התקציב שעומד לרשותכם להשקעה?
  2. מהי התשואה הפוטנציאלית של הנכס והאם היא עומדת בציפיות/דרישות/צרכים שלכם? 

 

יש אנשים אשר יחליטו להשקיע בנכס בדמות מגורים, חניה, שטח תעשייה ויש כאלו שיבחו דווקא נכס בדמות משרד. במקרים אלו ובאופן כללי כשאר מחשבים כדאיות של נכס להשקעה חשוב לוודא כי דמי שכירות שתקבלו מהנכס יהיו גבוהים יותר לעומת עלויות המימון הקבועות של העסקה, בהתאם למיקום הנכס, גודל הנכס, מצבו ועוד. כמו גם לבחון מן הסתם את רמת הסיכון בהתאם לרמת הביקוש והתפוסה באזור המדובר וכן במצב הנכס. בתל אביב מדובר לרוב על סיכון נמוך.

רוצים להתייעץ? פנו עוד היום אל wiser invest >>>

כדאי לקחת בחשבון

 גם את הצרכים התפעוליים של הנכס, כמו איתור שוכרים, חתימה על חוזי שכירות, גביית כספים, טיפולי תחזוקה בנכס והחזקה שוטפת שלו. במקרים רבים כדאי לקחת חברת ניהול לצרכים אלה אך יש לקחת בחשבון את העלויות הנוספות בתור שיקול לפני רכישה.

 

רכישה חכמה של נכסים מניבים למכירה בתל אביב תלויה בשיקולים רבים, שכדאי לעשות בעזרת מומחים בתחום הנדל"ן באזור תל אביב. יש לא מעט משרדים אשר מציעים שירות מומחים בדיוק למטרה זו והמלצה שלנו היא לבחור באנשי מקצוע אשר מכירים את האזור, את אופי המשרדים בסביבה, את המגמות המתרחשות וככה תוכלו להבטיח כי ההשקעה בנכס מניב תהייה השקעה משתלמת וכדאית שתוכיח את עצמה לאורך השנים. 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
וופורייזר נייח או נייד?
אחת השאלות שאנחנו יכולים לשאול את עצמנו בשנים האחרונות, כמעט לגבי כל מכשיר ומוצר, הוא, האם אנחנו רוצים...
קרא עוד »
ספט 05, 2019
איך לנהל תקשורת עם קבלני משנה ומזמיני עבודה
תקשורת רציפה וחיובית היא הבסיס למערכת יחסים מניבה ויציבה עם קבלני המשנה ומזמיני עבודות. כבעלי עסק...
קרא עוד »
מאי 31, 2021
איך יועץ עסקי יכול לעזור לעסק שלך
חולמים על ניהול אפקטיבי של עסק? יועצים עסקיים הם נכס גדול לכל חברה. הם יכולים לעזור לך לקבוע את...
קרא עוד »
יול 04, 2022