איך מחליטים איזה נכס מניב להשקעה מתאים לכם בתל אביב?

אין ספק כי נכסים מניבים הפכו בשנים האחרונות להשקעה מועדפת, תל אביב מרכז הארץ נחשבת בין המקומות היקרים ביותר לרכישת נכסים ועדיין ניתן למצוא לא מעט סוגים של נכנסים להשקעה אשר ייצרו הכנסה מניבה לאורך השנים. החלטה לגבי הנכס המתאים לכם צריכה להישען על שני שיקולים מרכזיים:

  1. מה התקציב שעומד לרשותכם להשקעה?
  2. מהי התשואה הפוטנציאלית של הנכס והאם היא עומדת בציפיות/דרישות/צרכים שלכם? 

 

יש אנשים אשר יחליטו להשקיע בנכס בדמות מגורים, חניה, שטח תעשייה ויש כאלו שיבחו דווקא נכס בדמות משרד. במקרים אלו ובאופן כללי כשאר מחשבים כדאיות של נכס להשקעה חשוב לוודא כי דמי שכירות שתקבלו מהנכס יהיו גבוהים יותר לעומת עלויות המימון הקבועות של העסקה, בהתאם למיקום הנכס, גודל הנכס, מצבו ועוד. כמו גם לבחון מן הסתם את רמת הסיכון בהתאם לרמת הביקוש והתפוסה באזור המדובר וכן במצב הנכס. בתל אביב מדובר לרוב על סיכון נמוך.

רוצים להתייעץ? פנו עוד היום אל wiser invest >>>

כדאי לקחת בחשבון

 גם את הצרכים התפעוליים של הנכס, כמו איתור שוכרים, חתימה על חוזי שכירות, גביית כספים, טיפולי תחזוקה בנכס והחזקה שוטפת שלו. במקרים רבים כדאי לקחת חברת ניהול לצרכים אלה אך יש לקחת בחשבון את העלויות הנוספות בתור שיקול לפני רכישה.

 

רכישה חכמה של נכסים מניבים למכירה בתל אביב תלויה בשיקולים רבים, שכדאי לעשות בעזרת מומחים בתחום הנדל"ן באזור תל אביב. יש לא מעט משרדים אשר מציעים שירות מומחים בדיוק למטרה זו והמלצה שלנו היא לבחור באנשי מקצוע אשר מכירים את האזור, את אופי המשרדים בסביבה, את המגמות המתרחשות וככה תוכלו להבטיח כי ההשקעה בנכס מניב תהייה השקעה משתלמת וכדאית שתוכיח את עצמה לאורך השנים. 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ציוד הספורט שיעודד את הילדים לעשות כושר
אין הורה שלא חושב ודואג לרווחת ילדיו כמעט 24 שעות ביממה וזה בין היתר לוודא שהם אוכלים מזון בריא ומזין,...
קרא עוד »
דצמ 10, 2020
מורה לגיטרה
למורה לגיטרה יש הרבה אחריות, כמו ללמד את התלמידים את היסודות של הנגינה בגיטרה וכיצד לנגן שירים. חשוב...
קרא עוד »
יול 13, 2022
הלוואות למורים
מורים ומורות הם אחד המקצועות החשובים במשק ומהכלכלה הישראלית. הם אלה שמחנכים את הדור הבא ומעצבים את...
קרא עוד »
יונ 06, 2022