איך עובד בלוקצ'יין

איך עובד בלוקצ'יין

תוהים מה זה בלוקצ'יין ורוצים להבין טוב יותר במה מדובר? ובכן, מדובר בבלוקים במחשב שמכילים כמות מסוימת של מידע וכל אחד מהם מכיל חתימה דיגיטלית. דבר שמאפשר לבצע העברה של מטבעות קריפטו וזאת כאשר הדבר נעשה בצורה בטוחה למדי מכיוון שאין אפשרות לשנות את הקוד של הביטקוין מכיוון שיש עותק של החתימה הדיגטלית שמקושר לבלוק ונמצא בכמות עצומה של מחשבים ברחבי העולם, לשם אימות.

פתרון לסחר במטבעות קריפטו

הבנתם מה זה בלוקצ׳יין? ובכן, זהו הדבר שבעצם התחיל את כל השיגעון של מטבעות הקריפטו. מדובר על רעיון לפיו המטבעות מיוצגים בבלוקים עם מידע כאשר לא ניתן לשנות את הבלוקים הללו. לאחר מכן ניתן לסחור בבלוקים הללו ובצורה בטוחה למדי וזאת מכיוון שאין אפשרות לשנות את הערך שלכם, מכיוון שכאשר סוחרים בהם ישנו אימות בין החתימה הדיגיטלית של הבלוק ולבין החתימה שקיימת בכמות עצומה של מחשבים שונים וצריכים לאמת כי זה אכן הבלוק המקורי.

מהפכה של ממש – כל אחד יכול להצטרף

לאחר שהבנתם בגדול מה זה בלוקצ'יין, כעת בוודאי תשמחו לשמוע כי כל אחד יכול להצטרף אל המהפכה הזו בעולם התשלומים ואם תרצו בכך אז יהיה ניתן מבחינתכם להתחיל להשקיע בביטקוין או מטבעות דיגיטליים אחרים וכבר בזמן הקרוב. תוכלו לעשות זאת בקלות מרשימה וכך יתאפשר לכם להתחיל להרוויח כמו אחרים, מהשקעה במטבע הזה.

כיצד תקנו ביטקוין?


ניתן להצטרף אל בורסת ביטקוין מקומית כמו bit2c או לחילופין לקנות את המטבע מחלפני ביטקוין וזאת לאחר שיהיה לכם ארנק. במצב כזה תצטרכו לבצע העברה בנקאית ולאחר מכן ישלחו לכם את כמות המטבע שתרכשו ישירות את הארנק. בכל אופן, כפי שניתן להבין, כיום כל אחד מכם שיהיה מעוניין בכך יוכל לקנות את המטבע ובקלות יוצאת דופן. למידע בנושא קורס ביטקוין

כתוב/כתבי תגובה