כמה עולה חריטה בלייזר?

מכונת חריטה בלייזר

באמצעות קרן אור לייזר בעלת עוצמה, ניתן לבצע חריטה על חומרי גלם שונים. כך שניתן לחרוט כמעט על כל דבר, למשל: כיתוב ואפילו תמונות!

יתרונות חריטה בלייזר

חריטה בלייזר היא המומלצת ביות מבין כל שיטות החריטה, באמצעות קרן הלייזר כל חריטה תיראה אטרקטיבית, בעלת רמת גימור גבוהה, ואפילו, חריטה בלייזר הינה עדינה ואלגנטית יותר בהשוואה לשיטות אחרות וכלים בעזרתם חורטים.

על מה ניתן לחרוט?

באמצעות חריטה בלייזר ניתן לחרוט על חומרים כמו עץ, עטים, זכוכית, פלסטיק, מתכת, גומי, קרטון ועוד. בהחלט יש לא מעט אפשרויות.

כמה עולה חריטה בלייזר?

ברשת האינטרנט תוכלו למצוא בתי עסק העוסקים בתחום זה ולהשוות מחירים. לעיתים הפערים משמעותיים ולעיתים יש גם מבצעים. לעומת זאת, מכונות חריטה בלייזר עולות לא מעט, בסביבות כמה אלפי ₪. עלות חריטה תלויה בחומר ממנו עשוי המוצר עליו אתם רוצים לחרוט, ועניין זה גם תלוי בגודל החריטה

מתנה נפלאה

חריטה בלייזר הינה הפתעה נהדרת, במיוחד אם החריטה היא שמו של אדם יקר. מתנות לדוגמא: מחזיר מפתחות עם שם, מצית יוקרתית ואיכותית, אולר, ועבור אחד מהמוצרים הללו תוכלו גם לצרף ברכה. מתנה שכזו היא בעלת ניחוח אישי, היא ייחודית ומושכת תשומת לב, וסביר להניח שהמוצר עליו חרטו באמצעות לייזר, ילווה אתכם שנים רבות.

רמת גימור מושלמת

חריטה היא בעלת רמת גימור מושלמת, העבודה חייבת להיות מוקפדת, להתאים את החריטה לחומר הגלם עליו חורטים. חפשו חברה רצינית ובעלת וותק עם צוות עובדים המציע רמת שירות גבוהה, אתם כבר תקבלו את המוצר שלכם מושלם. אפשר בהחלט לומר כי חריטה היא כמו קעקוע, הוא נשארת לאורך כל תקופת החיים, הכוונה שהיא לא תעלם.

> למידע מקצועי ופרטים נוספים בקרו באתר https://www.fritech.co.il!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותך?

כללי
kobi

מהו היטל השבחה?

כל בעל נכס כלשהו (לרבות דירה או קרקע) הפועל לטובת העלאת הערך הנכס על ידי זכויות בנייה מורחבות ואישורים מטעם הוועדה לתכנון ובנייה המקומית –

קרא עוד »