איך קונים נכס ביוון

איך קונים נכס ביוון

מצב הנדל"ן בישראל, יחד עם הריביות הגבוהות יצרו מצב כי רבים מבקשים לרכוש נכסי נדל"ן דווקא בחו"ל. שם הפוטנציאל גבוה יותר וקל למצוא נכס במחיר הגיוני וסביר.

ישנן מקומות רבים בעולם שם מוצעים נכסי נדל"ן למכירה לצרכי השקעה (קראו כאן) כאשר הבלבול גדול. הקונה המצוי לא תמיד יודע האם אכן כדאי לו לבצע את הרכישה והאם אכן מדובר בנכס שיניב בהמשך את הרווחים המצופים.

היזהרו שלא ליפול בפח

האמת היא שהנכסים המוצעים בחו"ל הם לא תמימים כל כך. יותר מידי אנשים כבר נפלו בפח ורבים איבדו סכומי כסף גדולים אותם הם השקיעו בקרקעות או נכסים שבסופו של דבר התבררו כעסקאות כושלות וכנכסים לגמרי לא רווחיים.

יוון היא אחד מהמקומות שם פונים רבים מהישראלים שורצים להרוויח מהכסף הנמצא בידיהם. נכסי נדלן ביוון ובאתונה הם נכסים רווחיים, נכסים לא מאוד יקרים אשר בהשקעה נכונה ניתן להגיע לרווחים גבוהים ונאים במיוחד.

אך כאן חשוב ללמוד היטב על האזור, להכיר את החברות השונות המציעות את תיווך הדירות במקום ורק לאחר בדיקה מדוקדקת, לשים את הכסף על השולחן.

פונים אל חברה אמינה

כאשר אתם פונים אל חברה מוכרת, אל חברה אמינה, אל חברה אשר עוסקת בתחום הזה של תיווך נדל"ן בחו"ל והיא מציעה את השירות ללקוחות מרוצים, אתם בהחלט יכולים להיות רגועים כי הנכס שיתווכו עבורכם יהיה נכס רווחי משתלם.

כי חברה מקצועית ומנוסה היא כזו ששמה הטוב לא הגיע אליה סתם כך. היא בהחלט עבדה על זה והשקיעה בכך עד שהיא אכן הפכה לכזו.

על כן, גם אם נראה לכם כי הפרסום שראיתם הינו פרסום מבטיח וכי הנכס שמציעים לכם הוא נכס ממש משתלם ורווחי, היזהרו שלא ליפול בפח. יותר מידי נכסים שנראו מעולים, התבררו בסופו של דבר ככאלה שלא שווים אפילו את הנייר עליו נחתם החוזה. כמו דירות באזורים לא מבוקשים, דירות במקומות נידחים וכאלה שכלל לא זוכים למבט מצד התושבים המחפשים דירות שכירות.

פנו אל חברה אמינה ומקצועית, חברה מוכרת ומנוסה וכך תוכלו להיות רגועים עם הנכס הנבחר.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותך?

ייעוץ לבנייה ירוקה
כללי
kobi

לבנות נכון – לבנות ירוק

אפשר להגיד שבנייה ירוקה היא כבר מזמן לא טרנד חולף ושהיא ממש פה בשביל להישאר, מעודדת את העולם ללכת בדרכיה. הבנייה הירוקה לא מיטיבה רק

קרא עוד »