איך לבחור שידת החתלה לחדר התינוק?

שידות החתלה לתינוקות

שידת החתלה נחשבת לרהיט לכל דבר אך מנגד, מהווה גם פריט מאוד חיוני בחדר ילדים או חדר של תינוק. הטיפול בתינוק עלול לגרום לכאבי גב במידה ויהיה צורך להתכופף עד אליו בכל פעם אם כי ניתן לעשות זאת על מיטה שכבר קיימת בחדר. שידת החתלה מגיעה למעשה להחליף את הצורך בשימוש במיטה ומאפשרת לטפל בתינוק בעמידה ובצורה נוחה יותר.

כמו כן, במרבית שידות החתלה לתינוקות יש מגירות או מדפים אשר מיועדים לאחסון של בגדיו של התינוק ושל הטיטולים ושאר האביזרים, מה שמונע את הצורך 'להתארגן' מראש עם כל הדברים.

אז כיצד בוחרים שידת החתלה לחדר התינוק?

כמו כל הרהיטים שקיימים כיום בשוק, גם בתחום שידות ההחתלה ניתן למצוא הרבה מאוד סוגים. אז לפני שאתם מתחילים להתבלבל מההיצע הגדול ומשלל הדגמים שקיימים בחנות, אנו כאן כדי לתת לכם מספר טיפים שיעזרו לכם לבחור את שידת ההחתלה המושלמת עבורכם.

  • התאימו לגודל החדר

קודם כל והכי חשוב, מדדו את השטח שיש לכם עבור השידה ועל פיו תבחרו את השידה המתאימה ביותר. חשוב מאוד שהשידה תתאים בגודלה למקום שיש לכם עבורה על מנת שהיא לא תבלוט בחדר באופן לא אסטטי. ראו לדוגמה שידת החתלה קטנה באתר בייבי לי!

  • בחרו בעיצוב זהה לעיצוב של הרהיטים האחרים

לאחר שאתם כבר יודעים את גודל השידה שעליכם לרכוש, חשוב גם להתאים את העיצוב שלה ואת הסגנון לסוג העיצוב השולט בחדר וזאת, כדי שהיא תשתלב שם כראוי.

  • התאמת גובה השידה לגובה של המבוגר המטפל

גם לגובה השידה יש משמעות וחשוב מאוד להתאים את הגובה שלה לגובהו של המבוגר שעומד להשתמש בשידה לצורך טיפול בתינוק. וזה בכדי שיהיה לו נוח להשתמש בה ולא שהיא תהיה גבוהה מידי או נמוכה מידי עבורו. 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותך?

איך בודקים דירוג אשראי
כללי
kobi

איך בודקים דירוג אשראי?

בעבר, כל בנק או ספק שירותים פיננסיים היה מבצע חישובים והערכות משלו, על מנת לקבוע סוג של דירוג אשראי פנימי לכל לקוח. כיום, מוגדר כי

קרא עוד »
משכנתא הפוכה
כללי
kobi

משכנתא הפוכה

משכנתא הפוכה מספקת לאנשי גיל הזהב את כל מה שהם צריכים כדי להתכלכל בכבוד ולהעלות את רמת החיים שלהם באופן משמעותי. כיצד זה עובד? בקרב

קרא עוד »